Přejít na obsah

rorda's Blog

  • příspěvků
    9
  • komentáře
    2
  • zobrazení
    19 015

Po čem právě pošilhávám a možné budoucí kousky ...


rorda

920 zobrazení

Tak jak předmět napovídá, při svém brouzdání jsem narazil na pár zajímavých kousků, které mě něčím zaujaly a o kterých vážně přemýšlím ...

Při dobré konstelaci hvězd by se mi v dohledné době některé z nich mohly objevit na ruce ... :D

 

Montblanc Timewalker Big Date Ref. 35419

watchseller200650009295mu1.jpg

watchseller200649713492ux1.jpg

watchseller200649299205rq0.jpg

watchseller200650405323ou1.jpg

 

Breitling Flying B Chronograph Ref. A44365

22884fi6.jpg

22881co7.jpg

22883qc6.jpg

22885qg3.jpg

2 komentáře


Doporučené komentáře

Montblanc se mi nelíbí.:( Ukouslá 6 subciferníkem, který mi tam taky moc nesedne, tak nějak moc visí v prostoru a mohl by být větší. Pro bauhaus styl naprosto nevyhovující font indexů a ještě mi přijde, že jsou na ciferníku tři různé fonty, což působí divně. Indexy jiné, big date jiné a nápisy jiné.

 

Jakože Breitling nemusím, tenhle model je moc pěkný, vyvážená velikost, nic se tam netluče.:)

Odkaz ke komentáři
Montblanc se mi nelíbí.:( Ukouslá 6 subciferníkem, který mi tam taky moc nesedne, tak nějak moc visí v prostoru a mohl by být větší. Pro bauhaus styl naprosto nevyhovující font indexů a ještě mi přijde, že jsou na ciferníku tři různé fonty, což působí divně. Indexy jiné, big date jiné a nápisy jiné.

 

Jakože Breitling nemusím, tenhle model je moc pěkný, vyvážená velikost, nic se tam netluče.:)

Montblanc - Je pravda, že tu vteřinkovku mohli vyřešit líp ...

Breitling - Ten taky moc nemusim, ale tenhle model mě nadchnul na první pohled ... Kdybych nemusel nic řešit, asi bych pro ně hned běžel ... :)

Odkaz ke komentáři

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...