Přejít na obsah

Hugh Fnorghwartson's Blog

  • příspěvků
    5
  • komentářů
    7
  • zobrazení
    17 896

O blogu

Co noveho na Islandu

Příspěvky v blogu

Chronolod I aneb plavba na jednicku

I tak negativni vec, jakou je ztrata prace v podobe odreknuvsich posadek muze dat vzniknout tak veskrze pozitivni zalezitosti, jakou byla Chronolod I. Po vsemoznych peripetiich se nakonec podarilo prosit 10 000 clenu Chronomagu na 7 statecnych, kteri se vydali koncem cervna na tydenni plavbu po Jadranu. Valecny plan pravil vyrazit uz v patek vecer, aby bylo mozno vyrazit z charterovky lod co nejdrive. Cela posadka rozdelena na Prazskou spojku a Blazny z Hradce a spol., se nepotkala u Kolina, ale

hufnor

hufnor

Na slunne vikendy

Po impulzu v podobe MG Midget (novejsiho modelu s plastovymi narazniky), ktery prodaval jeden znamy, jsme s tatou zjistili, ze bude nezbytne nutne takoveto auto poridit. Na zminenem Midgetu od znameho by ovsem byla spousta prace, minimalne novy lak, protoze vybledla citronevozluta neni zrovna ten nejlepsi odstin pro klasicky britsky sportacek. Nasledovalo tedy hledani alternativy, napred v CR, kde je ovsem vyber "Trpasliku" vpravde trpaslici, coz je zas vyvazeno vysokymi cenami, pak v Nemecku

hufnor

hufnor

Na lod

Dlouhodobou praxi na mori jsem zjistil, ze i tak pohodova aktivita, jakou je jachting, by chtela neco na leve zapesti. A protoze obcas se podivam i pod hladinu, solo, bez lodi, samozrejme , chtel jsem hodinky, ktere by vydrzely nahodny uder rukou o stezen pri refovani hlavni plachty ve vlnach a pak se se mnou podivaly, jak mi roste chobotnice, kterou si pestuju v jedne chorvatske podmorske jeskynce. Bylo mi jasne, ze mechanikam by se tohle zachazeni nejspis prilis nelibilo, ovsem quartzy, na

hufnor

hufnor

Na narozeniny

Jak uz to tak u chronomag zavislaku byva, nezustal jsem dlouho jenom u jednech hodinek. Chtelo to neco sportovniho, k triku a dzinam. Navic se blizily pulkulatiny a drazi rodicove pozadovali tip na darek. A tak kdyz jsem se pred petadvacitkou rozhodoval, kterepak to budou, Zodiac ZO2116 pro mne byla jasna volba. Chodi hezky! Vim, je to quartz, ale vzhledem k tomu, ze rodice taky nejsou zrovna milionari, na podobne cool svycarske mechaniky jsem ani nemyslel. Po nekolika mesicich slideni po eB

hufnor

hufnor

Na pocatku bylo foto

Na zacatku me sbirky bylo foto Radiomiru na strankach chronomag fora. Na teto fotce jsem videl prvni hodinky, ktere bych opravdu chtel. Fyzicke podoby nabyla ma "megasbirka" slavnostne 20. 2. 2008, kdy jsem od clena fora zakoupil Mariny Militare. Puvodne mely pravda byt pro bratra k narozeninam, ale uz po tydnu noseni, v ramci kontroly presnosti chodu, bylo jasne, ze bracha se bude muset spokojit s ponozkama. Vim, ze me mnozi clenove za podporu faku jejich nakupem nepochvali. Je ovsem jiste,

hufnor

hufnor

×
×
  • Vytvořit...