Přejít na obsah

nikdo's Blog

  • příspěvek
    1
  • komentáře
    3
  • zobrazení
    9 943

VLIV POTU NA CASIO EDIFICE EF-300N


nikdo

5 321 zobrazení

Před sedmi lety jsem si koupil chronography CASIO EDIFICE EF-300N,co se týče chodu stroje nemám výhrad,první baterie vydržela 4 roky a do dnešního dne jsou velice přesné(a to mají za sebou štípání dříví,práci s motorovkou,jízdy na horském kole i 3 metrové hloubky v rybnících :D)Bohužel je musím odložit,protože mi začly špinit zápěstí.Hezká matná vrstva se ošoupala a spodek chytil pěknou erosi.Když jsem je kupoval v roce 2004,stály pár tisícovek a prodejce mi básnil jak mají pouzdro s titanu(možná jen povlak).Nu dnes vypadají jako PRIM IGEN po 30 letech.Po denním nošení mám stopy na ruce jako kdybych nosil zlato od rumunek.Někde jsem na foru četl o možnosti pochromování,ale myslím,že opískování nějak dost změní vzhled pouzdra.Kdybych bydlel na Ukrajině tak si nechám pouzdro vyrobit z SS,na to sou tam borci-když si člověk prohlíží eBaj tak žasne co všechno se tam prodává(třeba totenkopf hodinky udělané z Molnijí a noveho kabátku z SS oceli).

1.gif

Tak teď sem ještě šoupnu důkazní materiál :).

Ten první obrázek je kopie s reklamy ostatek jsou moje(za kvalitu se omlouvám).1.jpg

5.jpg

2.jpg

3 komentáře


Doporučené komentáře

Nejsem si jisty , ze se povrchovka ponicila vlivem potu. Spis bych se priklanel k jeji spatne oteruvzdornosti. Priste jen pouzdro z SS, titanu a nebo keramiky :D

 

Ano blbě jsem to napsal,povrch odešel otěrem.Ale myslel jsem spodní část pouzdra..i když jsem pravák nosím od prvních školních primek hodinky na pravé.A po delší práci či jízdě na kole je vrch zápěstí zelený :) .

Odkaz ke komentáři

Som stále prekvapený, že Casio z tohoto materiálu stále hodinky vyrába. V katalógu je uvedený materiál Brass, čiže mosadz. Veľmi často sa vyskytovali reklamácie tohoto typu. Ja sa prikláňam, že spôsobené to bolo aj potom a aj oterom. Takmer všetky hodinky z tohoto materiálu sa skôr či neskôr vrátili ako reklamácia. Problém je v tom, že tento materiál je ťažšie rozoznateľný od ušľachtilej ocele. :( No, ale to že to nie je titán už mohol obchodník vedieť aj podľa váhy.

Odkaz ke komentáři

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...