Přejít na obsah

Na čem máte své Speedmastery?


martar

Doporučené příspěvky

Ze všeho nejradši je nosil na tahu, přišly mi na něm kulervoucí. Nevýhoda tahu však byla a je, že se moc nepřizpůsobí velikosti zápěstí a tomu, jak se v průběhu dne jeho obvod lehce zvětšuje či zmenšuje. Takže při stejném nastavení mi byl občas volný, občas škrtil. Ale dopustit na něj nedám.

 

Na nošení příjemnější byl určitě řemen. Konkrétně dávám foto řemenu od Ondry Šímy, který jsem si u něj nechal šít. Materiál si nevzpomenu, vybíral jsem u něj v dílně pocitově ze vzorníku. Problémy, které popisuju výš, odpadly. Čas od času jsem dával taky na nato. Hlavním důvodem bylo to, že jsem se bál, že je ztratím :) a nato přece jen dává jistotu, že pokud vám prdne jedna stěžejka, pořád je máte na ruce. Musím ještě dodat, že na nato strapu byly extrémně lehké a člověk o nich moc nevěděl - zvlášť když na něj přešel z tahu.

 

Martare, pěkné vlákno, hezky jsem si zavzpomínal takhle při pondělní kávě...

post-20351-0-49651300-1476083038_thumb.jpg

post-20351-0-00810400-1476083048_thumb.jpg

post-20351-0-91783600-1476083060_thumb.jpg

post-20351-0-65267400-1476083077_thumb.jpg

post-20351-0-53507400-1476083086_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super vlákno, to se mi hodí :)  Já zatim jen na tahu a nějaký nato. Čekám (asi marně) na zásilku od cheapestnatostraps, tak jestli někdy přijde, něco sem přidám. 

 

Nejvíc se mi zatim, teda aspoň podle fotek, líběj řemínky od Stewarta z Heuerville (obr.), ale má šílenou dodací dobu :/ 

 

A ještě přemejšlim nad italskym eshopem G.L.C . Straps

 

post-22217-0-52777200-1476083943_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mne líbí, ze jsi popsal každy řemen jak sedí, jeho +-

 

Ten červený řemen je zajímavý :)

 

něco přidám jak budu na kompu

 

Každopádně, díky za práci, palec nahoru a přidávám do sledování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, Jirko! Hodil bys sem příležitostně víc fotek na tom origo meshi, včetně spony?

 

Ondoni, Akam & ostatní - moc děkuju za reakce, doufám, že vlákno začne žít svým životem a bude nám sloužit jako inspirace i pro potěšení. Pokud máte nějakou pěknou kombinaci Speedů & "záp?stního upevn?ní", nebojte se udělat víc fotek z různých úhlů, včetně spony, a napsat název řemene plus odkud je, aby si ho případní zájemci mohli dohledat bez psaní SZ.

 

Jinak moc doufám, že sem někdo hodí fotku svých Moonů na origo m?síčním velcro strapu... :)

 

Edit: no paráda, Jeronimo, ten Anela racing řemen nemá chybu. Jdu mu napsat, ať mi taky jeden vyrobí :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......no paráda, Jeronimo, ten Anela racing řemen nemá chybu. Jdu mu napsat, ať mi taky jeden vyrobí :D

 

... Takový hračička a Ty ho ještě nemáš? :D Fakt můžu doporučit. Zůžení je z 20 mm na 16. Velmi pohodlná záležitost. Nechal jsem si spíchnout ještě jeden tmavší k botám a opasku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem měl safírovky, musel jsem k nim mít i Omega rally řemen s překlápěčkou. Děsně jim to na něm sekne. Řemen hezky zapadne k pouzdru. 

Brzy (velmi brzy) budu mít zase moony na ruce, tak k nim zase tuhle kombinaci přikoupím. ;-)

 

 

post-19853-0-10619100-1476116738_thumb.jpg

post-19853-0-86930600-1476116749_thumb.jpg

post-19853-0-88567600-1476116761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra Chozef, ten origo racing, který je tvarovaný podle pouzdra, je boží! Uniklo mi, že se dělají tvarované řemeny i pro klasickou velikost pouzder, žil jsem v bludu, že jsou k dispozici jen k moderním přerostlým "Moonům"... Tohle vlákno mě asi přijde draho :)

 

Těším se na fotky (a na případné info o ceně řemenu i překláp?čky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...