Přejít na obsah

RAF L.E. Davosa 1945-2015


eloga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no jo, nikdo nic, vyjma davosovníku, to je plus bod pro pípla, i když si za to nic nekoupí.

Ale jinak tady koluje těch cca 50 ciferníků ve slušném provedení. Pokud by tedy měl někdo fakt smysluplný nápad co s tím, tak dejte vědět. Nemyslím to tedy přímo nabastlit jako v P.R.C.u za každou cenu, ale spíše na "neobvyklé" tool-watch pro běžné použití, bo ty originály musí být doma pod sklem. Jako základ jsem původně přemýšlel nad nejběžnějšími hoďkami u nás, ale asi nebude tak velká shoda kvůli velikosti ciferníku. Tady paradoxně by měli výhodu ti, kteří mají ofiko Date provedení, čímž pádem jejich zbytkový ciferník je bez datové díry a použití je teoreticky možné bez většího násilí.

Jestli ovšem tato myšlenka se většině majitelů RAFek protiví je mi to sorry, a nebudu na to naléhat.

Díky.

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám také za to, že tyto L.E. hodinky patří na kůži, měl jsem je cvičně jeden půlden na ruce, ale nato s tím nějak není ono. Možná že to chce jinou barevnou kombinaci, ještě to zkoumám jakou, ale na kůži to nemá chybu.

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

no nic, vypadá to, že to nebude na denní nošení, spíše něco jako slavnostní uniforma, jednou za rok s naškrobeným límcem na Hrad a pak šup do skříně. Davosy 310 taky honem do krabičky a nedej bůj, aby mi upadly i doma na koberec,,,, :photo:  :photo:

Nosíte je snad někdo daily?

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...