Přejít na obsah

Profi sekce


Doporučené příspěvky

Konečně se nám všem zúčastněným podařilo finalizovat podobu budoucího placeného členství. Fórum se za posledních několik let stalo vynikajícím prodejním kanálem, čehož tady řada lidí úspěšně využívá. Vzhledem k tomu, že nám to nepřijde fér k současným platícím členům, a aby se alespoň malá část protočených prostředků vracela zpět na fórum, rozhodli jsme se po dohodě s majitelem upravit stávající (víceméně nefunkční) pravidla "Profi" členství. 


 


Pravidelný prodejce drobného příslušenství (řemeny a pod) bude přispívat částkou 1 000,- Kč/rok


Pravidelný prodejce 2 000,- Kč/rok


Velkoobchodník 5 000,-/rok


 


Částky jsou včetně DPH


 


Kdo spadá do jaké kategorie určí moderátoři na základě objemu a charakteru prodejů. Dotyčný bude mít na výběr, zda omezí inzerci, nebo přejde na placené členství. Poplatek bude samozřejmě fakturován provozovatelem serveru a bude plně začlenitelný do účetnictví.


 


Sekce "Prodej a nabídky obchodníků" se změní na "Spřátelené eshopy", která bude sloužit na prezentaci prodejců a diskuzi s nimi. Inzeráty "Profi" členů budou umístěné normálně v inzerci.


 


Diskuzi v tomto vlákně berte prosím věcně, OT typu "hurá" a "konečně" budu promazávat.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kubo, jak to bude posuzováno? Respektive co je "Pravidelný prodejce" a co "Velkoobchodník"? Je nějaký konkrétní objem/výpočet? Dá se to nějak paušalizovat měsíčně, respektive ročně? 

Přesně totéž zajímá i mne. Nebo se to bude ještě krystalizovat? Předem díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně s platbou nemám problém (ve finále se to projeví v konenčné ceně hodinek), považuji sám sebe za "pravidelnějšího" prodejce, nevím jestli vyloženě pravidelný, ale každopádně by bylo objektivní stanovit počet pro pravidelnost a pro velkoobchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte prosím toto vlákno jako primárně oznamovací. Jak píšu pravidla máme nastaveny interně. Jde taky o to najít způsob, jak nastavit pravidla co nejjednodušeji. Nikdo nechce vybírat (a hlídat výběr) od drobných prodejců. Jde o to získat od těch, kteří na fóru vydělávají, část prostředků na provoz. Nikdo nebude k placení nucený, platbě bude vždy předcházet domluva o charakteru prodejů. Proto pravidla nejsou striktní, tak jsme je nastavili po domluvě všech modů a majitele fóra. To jak bude pravidlo reálně fungovat a nakolik ho bude dál potřeba upravit, ukáže čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle sazby sem navrhl ja, prijde mi to ok. bude se platit za kalendarni rok, zbyvajici dva mesice sou testovaci a samozrejme budou platit az do konce 2017. sam budu platit 2 litry, prodal sem tu toho dost. pet litru se vztahuje na kilundrona, dal se uvidi. poplatky sou transparentni, levely budou na dohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

honzo, mne je to jedno ako to spravite, ak si myslite ze je to takto OK, to je vasa vec.. ak chcete kilundrona odstavit od predavania, tak OK, to je vasa vec. ale zaradit jeho do kategorie velkopredajca a povedzme chronoshop (fakt len priklad ktory ma napadol ako prvy) do kategorie pravidelny prodejce mi pride divne. ale to som mozno len ja... 

dali ste to tu do otvoreneho vlakna tak musite pocitat s komentarmi. keby to hodite ako hotovy oznam, mali by ste pokoj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...