Přejít na obsah

Profi sekce


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

YPO, odpoved na vsecky svoje otazky najdes vys, pokud budes chtit. Kdyby ses nenavezl do me, mas za svoje vyjadrovani banan na mesic. Takle ti odpovim osobne, bez dalsich efektu. Di do haje, vis houby o tom, jak slozite se aktualni model rodil a jak dlouho jsme hledali cestu, aby aspon nekteri "profi prodejci" dali cast prachu ze svyho zisku do spolecnyho baliku. Uz sem psal na zacatku, berte tohle vlakno jako oznamovaci, ne jako kafraci. Nejakou cestu jsme nasli, uvidime nakolik bude efektivni. Treba se ukaze, ze je blba, tak ji zmenime. Zatim nemam ten dojem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mohu se tedy zeptat jaký je závěr?

Nějak se ke mně dostalo. že o tom modi stále diskutují.

 

Docela bych se něco hodil před vánoci pouze pro místní členy, tak jako jsem to dělal, několik let předtím a nechci se do něčeho zamotat. :-)

 

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO, odpoved na vsecky svoje otazky najdes vys, pokud budes chtit. Kdyby ses nenavezl do me, mas za svoje vyjadrovani banan na mesic. Takle ti odpovim osobne, bez dalsich efektu. Di do haje, vis houby o tom, jak slozite se aktualni model rodil a jak dlouho jsme hledali cestu, aby aspon nekteri "profi prodejci" dali cast prachu ze svyho zisku do spolecnyho baliku. Uz sem psal na zacatku, berte tohle vlakno jako oznamovaci, ne jako kafraci. Nejakou cestu jsme nasli, uvidime nakolik bude efektivni. Treba se ukaze, ze je blba, tak ji zmenime. Zatim nemam ten dojem...

koukám že si na mě reagoval a ani sem si nevšiml

 

1) kdyby vyrobil první příspěvek kdokoli jiný, tak bych reagoval naprosto stejně = není to navážení do tebe, ale do obsahu tvého příspěvku = je to trochu něco jiného, ale fakt je, že tvůj mozek je součást tebe, tak se to dá vykládat různě

 

2) kdyby bylo vše jasné alias "viz výše" na což mě odkazuješ , tak by tu byl jenom tvůj jasný jeden příspěvek bez dalších reakcí 

 

3) mi to je vlastně jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suviks jedine s hernajsem, ne?... Nebo myslis, ze muze bejt i bez hernajsa? ... :-)

 

P.s. a hlasis se k tomu jako dobrovolnej ucetni, co to vsecho zkontroluje, zauctuje, ofakturuje a pohlida, aby nikdo neunikl? Jen par tisic lidi... :-) tohle by snad mohlo bejt i bez EET...

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je cesta:

 

Tenisky - 80,- Kč

Loake - 200,-Kč

Bunda obyčejná - 100,- Kč

Bunda značková - 200,- Kč

Bunda značková, kožená - 250,- Kč

Bunda značková kožená, ne z Turecka - 350,- Kč

Vozidla - 1% z ceny, nutno doložit odhad

atd...

 

Nebo přímo hodinky:

Hublot - 2000,- Kč

Rolex, Panerai, IWC - 1000,- Kč

Omega, Breitling - 500,- Kč

Oris, Rado, Sinn - 200,-Kč

Eterna  - 30,- juanů

Damasko - 710 Vickersů

Seiko - 0,- Kč

Prim - z vybraných prostředků se pošle prodávajícímu 40,- Kč ať má na základní potřeby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suviks jedine s hernajsem, ne?... Nebo myslis, ze muze bejt i bez hernajsa? ... :-)

 

P.s. a hlasis se k tomu jako dobrovolnej ucetni, co to vsecho zkontroluje, zauctuje, ofakturuje a pohlida, aby nikdo neunikl? Jen par tisic lidi... :-) tohle by snad mohlo bejt i bez EET...

 

No, když ti připadá administrativně jednodušší sledovat u každého člena roční průměry zadávání inzerátů a posuzovat jestli inzeruje hodně nebo málo (ve srovnání s čím?), 

nic proti tomu nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wiz to vystihl přesně, včetně těch primek :lol2:

 

Klokane, neděláš ty statistika, nebo účetního? Kde jsi vzal, že bude někdo počítat průměry. Jak bylo řečeno, tak už vznikl evidentně seznam prodejců, kteří byly "přes limit" a dostali echo. Všechno je vlastně na adminech. Stejně jako to, jestli je tvůj příspěvek přes čáru je to s množstvím prodejů. Nejsou na to tabulky, je to na uvážení. Já bych jim nepřidělával už tak dost nevděčnou práci...ale klidně se asi můžeš k tomu počítání dobrovolně přihlásit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nevím co by na tom bylo složité na počítání. Určitě se dá snadno zjistit, kolik kdo otevřel nových témat v které prodejní sekci a tohle krát poplatek v Kč je jeho roční příspěvek na fórum.

Připadá mi to férové a jednoduché.

Ale už mlčím, jako bych nic nepsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to nechápu :-) Mam pocit, ze se občas ozivaji ti, kteří mají pocit, ze je to omezí :-) Ja takový pocit nemám a jsem v klidu.

Az ti daj uhradit ty procenta z prispevku, tak budes kafrat taky :-)).

Ted vazne, nechal bych tomu cas a uvidi se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by bylo! Korunu za příspěvek :D Sekce ostatní diskuse a zábava by umřela, ubylo by tu blbých dotazů a flejmů, jen ten pokec v hospodě už by nebyl jako bejval :D

Úplně jsem si vybavil hlášku z filmu Harley Davidson a Malboro Man....

 

- Neviděl jsi Ypa s Frantíkem?

- Jo, zrovna jsou v sekci "Co mě dnes naštvalo" a zatraceně utrácej...

 

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník km.kmk

tak sme se tu dorezali do krve, nicmene stale zatim zadna faktura nikomu vystavena nebyla.. tak ja nevim..

No, to je právě tím, že nebyla nastavena žádná jasná pravidla. Pokud to bude jen na subjektivním posouzení , tak s tím nikdy nezačnete. Lidi pravidla potřebují a vyžadují, jinak jsou zmatení :eek:

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...