Přejít na obsah

Jak to chodí u vás ve firmě?


safi

Doporučené příspěvky

U nás široko daleko samé miyoty a chytré hodinky. Zaujal jeden nováček, který střídal keramické daytony a IWC portugalce, ale po zkušební době už jsem ho neviděl, takže zase samé miyoty a chytré hodinky :-)

 

Kde pracuješ, respektive co to bylo za "nováčka", že nosil Daytony a Portuguese?  :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 844
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Šéf má Tagy Linky Chrono, caliber 17 do práce, no a Breitlingy (nevím přesně jaké) jsou spíše doma, sváteční...

momentálně řešíme pilotky, jako hodinky na běžné nošení.

Já se vezu s ním, ale zatím jsem stále v té fázi čtecí a prohlížecí. Pak budu asi jako poradce, což nebude snadný úkol.

U ostatních ve firmě ani není potřeba prohlížet, to je zbytečné.

Co jsem tak zjistil u zákazníků, tak i tam jsou někteří z nich značně postižení; většinou jsem viděl Seiko a Hamiltony,

ale průzkum dál pokračuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Novej mladej kolega co je u nás měsíc se pohybuje zdá se v jiný lize, zatím předvedl Rolex Hulk, Milgauss, Batman, DJ a teď si koupil na výročí hesalitový moony. Konečně je tu větší magor než já, s PO a bondovkama jsem nakonec úplnej chudák :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víme o tom oba že jsme magoři :D dneska na službě s jiným novým kolegou a po těch citizenech co měl na slušňáka první den, se taky nenechal zahambit zánovníma Tudorama na kožce. Jen se bál, že si ty feudální kukačky zasere vod gipsu.

post-36157-0-36369100-1565474941_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na mezinárodím workshopu:

amíci: pěkné Bulova, Rado Skeleton

belgičan: Tissot chronograf

ital (OWG): zbavil se modrých Milgauss ve prospěch Jaeger LeCoultre, "Reverso Squadra World Chronograph", které doplácel. To nepochopím, číselník se mi vůbec nelíbil, jinak určitě pěkný hodinky.

češi: NIC! (kromě mě...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaeger LeCoultre, "Reverso Squadra World Chronograph", které doplácel. To nepochopím,

Ty Squadry, jak se objevily, tak zase zmizely. Asi se ten koncept modernizovaných Reverso nechyt. A to i přes to, že je měl Vincent Cassel ve Východních příslibech, kde JLC měl silný Product placement.

V ruce jsem to měl a bylo to povedený, robustní, hravý, byť už tam trochu kulhal ten reverso příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Sem něco hledal a narazil na tohle vlákno, tak to zase trochu oživím.

Dělám v korporátu, tak beru jen co vidím na naší pobočce. Můj přímý šéf má nějaké chrono Festiny v, na jeho ruku, malém provedení. Jeho šéf naposledy Casio edifice. A kolegové? Dva mají g-shocky základní řadu, dva mají Orienty (ale jen ty a nejsou nějak poškozeni jako my), jeden kancelářskej 2x Invicta a 2x g-shock (jedny čistě digi v bílem provedení a jedny protreky) a zbytek apple watch... Obchoďák fejky Tag Heuer někde z Taiwanu, ale aspoň se tím netají a rovnou to řekl, druhý nějaké quartz v rozměru malého orloje.

A rozbíjím to tam akorát já kdy na střídačku nosím Seiko Samurai, SKX a jedny Seiko chrono quartz, jedny Casio Rangemany, jedny Casio GW56 a dřív jsem tam občas tahal dvoje Timexy u kterých sem neřešil jestli s nima něco trefím nebo ne (naštěstí nikdy netrefil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...