Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Pánové prosím o rychlou a pro vás jistě jednoduchou pomoc. Jelikož už jen čekám, až mi dorazí poštou, rád bych si pro ně doma přichystal nový řemen. Co jsem si vyhledal, tak šířka u stěžejky je 20mm. Je tomu tak i u spony nebo se spona zužuje? Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není a já je na něm kupodivu už rok nosim, protože jsem pořád nenarazil na žádnej kloudnej a vcelku pohoda..

Taky jsem na wus četl že se ten původní řemen po pár dnech nošení stává pohodlným. Já to zkoušet nebudu barevně je ok, ale vadí mi ta krokodýlí struktura. Nějak to není ono.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera dorazily domů. Provedení mě mile překvapilo - za tu cenu je to nepřekonatelný. Z Německa za 10k i s poštou...nekup to :-). Co mě lehce zarazilo je hlučnost rotoru. Měl jsem doma úplně ticho a jak jsem pohnul s rukou, slyšel jsem cvakání nátahu. Asi je to normální, ale u jiných automatů jsem to neměl.

 

Taky je zajímavé, že když šroubuji korunku zpět to pouzdra, po dobu otáčení je stále slyšet cvakání nátahu až do dorazu. Máte to tak stejně? Dodaný řemen je vážně trága...objednal jsem i tah, ale ten jde z Japonska, takže je ještě na cestě.

 

Jak tu ve vlákně někdo zmiňoval, že korunka kompasové lunety jde otáčet lehce, tak to mám tak taky, ale pocitově se mi zdá, že to tak má být. Jelikož nemám vhodný řemen, tak je ještě nenosím a nemám tak šanci sledovat přesnost chodu strojku. Doufám, že jsem zrovna nechytil nějaký problematický kus :-). Jinak je to pecka. Dneska jedu na víkend do Krkonoš, tak jsem je hned chtěl vzít do kopců, ale ten řemen prostě nedám, nechci se tam trápit a čekat, až povolí. Tak mě to štve, že je teď 3 dny neuvidím...ale zase se je po víkendu na co těšit :-D. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna japonsky tematicka s novymi SARBy;) https://drive.google.com/open?id=0B22Zn5EtKLryQnlaRXdRUlZBN3hhclVvYVczSXBoTi01ZldJ

Mam je prozatim tyden a spokojenost velka, pres den udelaji par sekund do plusu, pres noc polozeny cifernikem dolu par sekund do minusu, takze celkem prozatim asi vterina za den. 
Jsem zvedav jak se na rychlosti projevi celodenni vylet az konecne vyrazime do hor:) 
  

Upraveno uživatelem VladaVi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera dorazily domů. Provedení mě mile překvapilo - za tu cenu je to nepřekonatelný. Z Německa za 10k i s poštou...nekup to :-). Co mě lehce zarazilo je hlučnost rotoru. Měl jsem doma úplně ticho a jak jsem pohnul s rukou, slyšel jsem cvakání nátahu. Asi je to normální, ale u jiných automatů jsem to neměl.

 

Taky je zajímavé, že když šroubuji korunku zpět to pouzdra, po dobu otáčení je stále slyšet cvakání nátahu až do dorazu. Máte to tak stejně? Dodaný řemen je vážně trága...objednal jsem i tah, ale ten jde z Japonska, takže je ještě na cestě.

 

Jak tu ve vlákně někdo zmiňoval, že korunka kompasové lunety jde otáčet lehce, tak to mám tak taky, ale pocitově se mi zdá, že to tak má být. Jelikož nemám vhodný řemen, tak je ještě nenosím a nemám tak šanci sledovat přesnost chodu strojku. Doufám, že jsem zrovna nechytil nějaký problematický kus :-). Jinak je to pecka. Dneska jedu na víkend do Krkonoš, tak jsem je hned chtěl vzít do kopců, ale ten řemen prostě nedám, nechci se tam trápit a čekat, až povolí. Tak mě to štve, že je teď 3 dny neuvidím...ale zase se je po víkendu na co těšit :-D. 

ceny sarbu uplne explodovaly, když se ohlásil jejich konec, 10k i s dovozem je solidní cena. problém te vnitřní lunety je, že se snadno pohne i za běžného nošení a zvuk strojku slyším taky, přijde mi to ovšem cool :D nevím jestli to nemůže být třeba ten jejich magic lever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tak už je mám víc jak měsíc, nosím prakticky denně. Zjistil jsem, že když mám lenivější den, tolik se nehýbu tedy nátah pravděpodobně není nadoraz, tak dělají cca -1,8s/den. Naopak když je té aktivity víc a nátah je s největší pravděpodobností na max, tak běží malinko rychleji cca +1,7s/den. Kolem a kolem jsem s nimi naprosto spokojený. Za ty peníze :-). Schválně jsem zvědavý, jak se bude vyvíjet jejich cena s postupem času. Tah už mám doma, ale ještě jsem ho nevybalil :-). Tak příště. 

 

Dva rychlocvaky mobilem:

post-27283-0-99032400-1537188911_thumb.jpg

post-27283-0-73051800-1537188923_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Možná, že do tohoto vlákna už píšu jen já...tak alespoň pro další generace :-).

 

Přesnost mých se vyvíjí prozatím takto:

Po prvních 23 dnech byla průměrná denní odchylka -1,7s - celkem to skákalo nahoru a dolů, nicméně v průměru OK.

Během dalších 10 dnů měření narostla průměrná odchylka na -4s. Už celkem stabilně.

Další měření jsem spustil minulý týden - po šesti dnech -12,6s denně. Tak jsem celkem zvědavý, kdy se to ustálí. 

 

Jestli až po půl roce, jak zmiňovali někteří dříve, tak to budu někde na úrovni Primek :-).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...