Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Jak jsem psal včera, a zareagoval jen Frostie, a blbě, tak pokud se Irina Rusakova nezúčastní vernisáže 6.1. (protože 6. a 7.1. jsou ruské pravoslavné Vánoce), tak byste si měli nechat bokem peníze na DHL na zaslání hodinek do Francie.  

Mohu se zeptat, v čem spatřuješ mou blbou reakci? Navíc o 6/1 se nikdy neuvažovalo....

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlcaci, za mě upřesnění - námět byl použít ČÁST přeplatku na provoz fóra.

No, já nevím, ale pomoc potřebným to úplně není, platili bychom vlastně sami sobě, když mě Bert osloví, stejně, jako to dělal Chronomag, rád přispěju, ale teď bych to směroval jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se zeptat, v čem spatřuješ mou blbou reakci? Navíc o 6/1 se nikdy neuvažovalo....

 

Takže opravuji, 6.1. v souvislosti s vernisáží a Vánoci zmiňoval někdo jiný, Tys psal o 2. týdnu v lednu, což mi v tom maglajzu, který jsem procházel dodatečně, uniklo. Nicméně Ty jsi poté (25.11.) napsal, že zatím nepotvrdila účast. Když jsem včera napsal, že mám tušení, že se nezúčastní, tak jsi napsal, že tuším blbě, ačkoliv jsi včera napsal.

 

Frostie said:

Publikováno Včera, 09:08

Frostie, dnes rano me napadla jedna vec, kterou by chtelo jeste promyslet - pravoslavne Vanoce v Rusku se slavi az 6.-7. 1. , mozna ze jednim z duvodu, proc Irina dela ofuky muze byt tohle. Kdybys me nekam zval na vernisaz 24.-26.12., urcite bych ti to taky odmitl a zustal doma s rodinou...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Take jsem na to myslel, ale paní Irina se více zdržuje ve Francii a navíc, termín otevření výstavy s ní lsdime už přes měsíc a mohla přece napsat, ať to trochu posuneme. K tomu nedošlo. 

 

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu bych se jen opakoval - nic vratit nechci. Dal bych to na charitu, dle uvazeni "aktivnich".

Opiti zainteresovanych v limitce ( JR, littl, tittus,petr cha,....) by melo byt v rezii nas ostatnich a melo by byt v nasem zajmu :-)( treba je totiz zas neco napadne - Bolek a Lolek, Krtecek,....) a za sebe muzu rict, za maj u me kazdej bud flasku, nebo metr piv ( az je uvidim ), dle sveho vyberu.

A andy, tebe si najdu :-), za zmenu velikosti trika to budes mit tak max 2x kolem bloku ( vic nevydrzim :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 To by bylo 4X v pohodě, nemám rád, když mě to táhne přes kozy.

 

Bude se dělat nějaký seznam a návrhy ? Nějak ztrácím přehled v tom kdo a co....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne souhlasím  s myšlenkou "Daruji - dle uvážení organizátorů" a "předběžný" souhlas jsem už vyjádřil při osobním převzetí od Jirky, tak to jen potvrzuji a ještě jednou díky za odvedený megakus práce! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný prachy zpátky nechci. Charita je dobrej nápad.

 

Ale chlast a děvky taky stojí za uvážení!

 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

 

A s tim ozranim je to sice dobrej napad, ale nevim, kdy se to podari zrealizovat. Jelikoz tenhle navrh prisel nejcasteji z rodneho Slezska, asi si budu muset udela nekdy v dohledne dobe cileny vylet do Ostravy. Abyste se pak necukali, ogari! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...