Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak z ventilatorovych hodinek uz jsou jen mechanicke hodinky s rucnim natahem korunkou.

Tak nejak jsem to chtel prozkoumat, sundal jsem rotor a prvni plotnu, vysypalo se na me spousty kolecek z auto natahu a uz jsem to nedal dohromady :)))) Tak aspon vim ze hodinar by ze me nebyl :) Timto jsem z jakehokoliv dalsiho nakupu cinskych hodinek vylecen !!! jeste jsem zvedavy na ty Tevise, ktery porad nedorazily.

Upraveno uživatelem bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema nekdo nahodou cinnske automaty (nebo strojek) na vyhození ??  zjistil jsem kde je problem - jedno ozubene kolo v auto natahu je vadne. Bez neho nathuji hodinky jen jednim smerem. Kdbych mel strojek z neho bych si ho vzal dal by to do plneho funkcniho stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak tady jsou další zajimavé činské mrchy s openheart -  s kupónem se dají sehnat za 15 USD :-D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=e7m1l3nrtmc&t=234s ,

 

 

 

 

A tady jsou další co mají asi i šroubovatelné dýnko

 

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Tevise dnes dorazili - prisly bez krabicky jen v bublikove obalce, jdou. Ale neohreji se, poustim je do sveta. Nekde jsem mel pri objednani zamlzeno

a omylem jsem objednal cele v cernem provedeni. Bohuzel cerny pouzdro a pasek neni pro me. Skoda, no uvidim zda je pak znova obednam,

ale asi uz na ty cinany kaslu :)

post-1073-0-64123000-1523025647_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dnes dorazili a dorazi jeste jedny, pac jsem cinanovi pred tydnem psal, ze nedorazili

za ty prachy je to neuveritelne, jdou! ;-)

ze ctyriceti cisel vypadaj bozsky, zitra je vezmu do prace, budu kral! :-D

hlavne jsem si overil, ze bicolor muzu, ted uz jenom vybrat, kterym smerem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

No.. ty cerne sami o sobe vypadaji hruzne, ta cervena tomu dava korunu.. Nevkus na entou. Boze, Solisto, copak to nevidis? takova sracka..

 

 No, já to samozřejmě vidím, proto jsem opatrně zdůraznil, že jsem to takhle objednal pro jednoho člena rodiny... :bangin: ...

 

Víš, tátovi je 76, Parkinson už s náma doma bydlí, teď čekám, kdy si pozve i pana Alzheimera.... A prostě se mu líbí červená, tak má 

červený tričko s fotkou Leonarda Cohena, červený bermudy i tenisky červenej ASUS,...

 

Prostě, život nejsou jen Tvoje nebo moje pocity a hodinky... :cigar:

post-55269-0-93239300-1538570620.jpeg

post-55269-0-86940700-1538570650_thumb.jpg

Upraveno uživatelem solitaire
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...