Přejít na obsah

Cabot Watch Company - CWC G10


martinbor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 224
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Datumové věnce se dělaly také....ale to dýnko je "hodně" netypické. Nápisy nevypadají jako ražené. Navíc tam opravdu není rok. Ale to ještě neznamená, že je to fík.

Těch variací je spousta.

 

Long: Hoď ještě foto strojku

post-44633-0-65762900-1515223864_thumb.jpg

post-44633-0-78403700-1515223870_thumb.jpg

post-44633-0-29965300-1515223879_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumové věnce se dělaly také....ale to dýnko je "hodně" netypické. Nápisy nevypadají jako ražené. Navíc tam opravdu není rok. Ale to ještě neznamená, že je to fík.

Těch variací je spousta.

 

Long: Hoď ještě foto strojku

Beru je sebou kapsy do vlaku do Pardubic a někdo se tam na ně může podívat.

Popravdě, že bych je chtěl odvírat dnes  večer doma po dvou sklenkách červeného na kuráž to tedy ne. Vím jako to končí!

 

Jinak dost z těch co vidím na Tebou přiložených fotkách nemají dýnko ražené, ale gravírované.

Už jste někdo někdy viděl levé CWC ?

Jsou kupované tady na Chronomagu pár let zpátky  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu je zavřít!!! Vím udělal jsem chybu, kterou jsem říkal, že neudělám. A to jsem si nedal to víno!!!

Beru je sebou kapsy do vlaku do Pardubic a někdo se tam na ně může podívat.

Popravdě, že bych je chtěl odvírat dnes  večer doma po dvou sklenkách červeného na kuráž to tedy ne. Vím jako to končí!

 

Jinak dost z těch co vidím na Tebou přiložených fotkách nemají dýnko ražené, ale gravírované.

Už jste někdo někdy viděl levé CWC ?

Jsou kupované tady na Chronomagu pár let zpátky  :-)

 

post-965-0-69719600-1515522748_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem příliš odborník, ale při špatným rozlišení tvých fotek to z dálky vypadá celkem OK

Mimochodem, píšeš, že jsi tu baterku stratil a tady ji máš. Už jsi koupil novou?

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem příliš odborník, ale při špatným rozlišení tvých fotek to z dálky vypadá celkem OK

Mimochodem, píšeš, že jsi tu baterku stratil a tady ji máš. Už jsi koupil novou?

 

Ano.  koupil 371. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dávám lepší fotky. Sorry, fotil jsem to večer při lampičce.

Záhada stroje je dle mého vyřešena. Je tam Eta s šutrama.

Co je asi stále nevyřešeno, je absence roku výroby a zřejmě jiný typ gravírováni.

Pak tedy zacvaknutí dýnka :-(

post-965-0-87883500-1515574719_thumb.jpg

post-965-0-08325000-1515574730_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Původně jsem se sem zaregistroval jen pro zjištění, jaké nové pěkné hodinky pořídit, jako přezdívku jsem si zvolil značku, co jsem měl zrovna při registraci na ruce a když jsem teď našel k těmto hodinkám i vlákno, tak přidám také jednu tématickou fotku. Bunda i hodinky dle kódu na zadní straně RMC, železné těžítko u RMC nesloužilo, ale podobný typ používali... :)

Hodinky jdou od roku 90, sám je mám od roku 2009. Tritium je už po smrti, ale jinak je mám rád. Ale zasloužily by si už nový pásek.


IMG_20180317_134351-kopie.jpg?ver=0

Upraveno uživatelem cwc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, jsem tu nováček a o Cabotkách jsem už několikrát uvažoval. Po přečtení tohohle vlákna už to přestává být jen o uvažovaní... Mám ale trochů dilema. Líbí se mi klasik verze s etou, ale varianta s datumovkou, safírovým sklíčkem a wr 200 je zkrátka k zamyšlení. Má to ale háček... 715 Ronda. Máte nějaké zkušenosti s tímto kalibrem? Jsem trochu skeptický, možná zbytečně... nevím.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...