Přejít na obsah

Dusak - OMEGA/terminy


Doporučené příspěvky

Tak to je dobrá bomba :blowup: podobná zkušenost s Hanákem... Kupoval jsem mimo fórum PO s dokladem ze servisu od Hanáka... cca půl roku po servisu se začaly zastavovat... :wallbash:

Tak jsem je dal do Pražského hodinářství (pravda, nějakej ten měsíc jsem si počkal) ale zaplatil sem zhruba třetinu ceny oproti Hanákovi a věřím, že pokud by se začaly po 25. měsících zastavovat, že se k tomu postaví čelem :smoke:

Abych to vysvetlil, nevim co se stalo a jsem tak dalek obvinovat v tuto chvili Dusaky. Jen jsem si postezoval, jaky je to pech :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jo no, unahlil jsem se s rozdavanim bludistaku :-)

 

At tu jen neplacam - vcera pres den jsem na hodinky uz nemel cas a na ruku jsem je dal odpoledne pri ceste z prace.

Rozebehly se, sly celou hodinu a ....... prd.

Zkusim s nima zajit k Dusakum a udelat smutne oci (kurwa hodinky snad nejsou domaci spotrebic, aby vydrzely jen po dobu zaruky, ne?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu proc jsi to u AD nereklamoval, po servisu je zaruka dva roky....mohl jsi to mit za nula.

 

 

Je to tedy na mě, tak se vyjádřím ;) na papíru od Hanáka (pokud si správně pamatuju) byla záruka na opravu 1 rok, ale to nic nemění na tom, že už jsem s jejich servisem pár zkušeností měl a už se jim zkrátka znovu rád vyhnu, toť celé :)

 

Jinak ještě přidám jednu zkušenost s Dušákem z poslední doby. Dorazil jsem do servisu s požadavkem na regulaci chodu, mladší pán za pultem mi povídá, že to bude stát 300,- Kč a zabere to 15-20 minut. Souhlasím a sedám si.

Nakonec to celé trvalo krásných 55 minut a při platbě pán dodal, že to museli regulovat 2x a že by to tedy mělo stát 600,- Kč, ale že mi původně řekl 300,- Kč, takže budu platit těch 300,- Kč.

Hezké gesto, neříct si dvojnásobek původně domluvené částky ;)

Vím, že jsem s tím hned na začátku nemusel souhlasit, ale i tak mi přijde 300,- za otevření, posunutí páčky, vibrograf a zavření hodinek poměrně slušnej výdělek  :eek:

Na druhou stranu jim to zabralo skoro hodinu a 300,- Kč za hodinu "práce" v centru je celkem pakatel  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na predchozi stranku, Lookyne.

Mezi myma fotkama je tam i servisni list od Dusaka s jasne deklarovanou zarukou 24 mesicu.

 

Já ti to věřím a i vidím ;)

Mnou zmíněná zkušenost je u Hanáka v Brně, pohledal jsem doklad a je na něm skutečně - cituji: "Záruka: 1 rok" . Servisní protokol je ze září 2018.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, uz jsem to tu taky nekde psal, mel jsem u Hanaka na servisu hodinky a na zakazkovym liste 1 rok, tak jsem jim napsal ze by to mely byt dva roky a po mailu me to potvrdili, ze je to tak a ze to maji blbe v sablone.

Jestli to bylo schvalne nebo omyl cert vi...

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No jo no, unahlil jsem se s rozdavanim bludistaku :-)

At tu jen neplacam - vcera pres den jsem na hodinky uz nemel cas a na ruku jsem je dal odpoledne pri ceste z prace.

Rozebehly se, sly celou hodinu a ....... prd.

Zkusim s nima zajit k Dusakum a udelat smutne oci (kurwa hodinky snad nejsou domaci spotrebic, aby vydrzely jen po dobu zaruky, ne?).

Tak abych podal raport...

 

Minuly tyden jsem je odnesl k Dusakum na servis, koulel pri tom tema smutnejma ocima.

Ocividne jsem nebyl prvni ani posledni, pan Jiri, ktery hodinky prijimal projevil soucit, pousmal se, prislibil reseni formou maximalni mozne dobre vule.

No, a vcera jsem si hodinky vyzvednul, cena v ramci goodwill 0,-Kc. Pry se sekala vterinovka o sklicko, byla nejak ?nakrivo?, mozna pry po nejakem zaseku, coz jsem si jisty, ze se nestalo. Divne je, ze dva roky nic. Nevim.

No nic, jsou serizene, po tlakovce, vsechno se zda OK a nezbyva, nez servisu podekovat za rychlou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...