Přejít na obsah

Omega Speedmaster - Speedy Tuesday LE


LovecK

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 450
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No len maly update... konecne dnes sme to dobojovali a mam spat svoje ST / asi ako posledny clovek na svete/ :) len dve zaujimave info... vratili mi to s vymenenou zarucnou kartou ktora je nevyplnena / ani predajca a ani datum/ co s tym? necham to ako raritku? fakturu ked som ich kupoval mam od predajcu. Tu povodnu kartu, orazena a napisany datum z Gold Eligius si nechali :) a ten certifikat o cisle limitky mi dodatocne podpisal CEO ... sice to trvalo niekolko mesiacov ale vratili sa ako nove :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po všech těch Speedmaster variantách, který mi prošly rukama si osobně myslím, že ST je nejpovedenější limitovaná edice. Žádný malůvky a symboly, žádný barvy, celobroušené pouzdro, staré logo na korunce, plastické logo na číselníku, panda design, luxusní lumi, Hesalit, zajímavý příběh s vesmírným kontextem programu Alaska ... nevím co bych jim vytknul. Snad jen průhled bych snesl. Ale celkově, je to pro mě nejlepší Speedmaster :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po všech těch Speedmaster variantách, který mi prošly rukama si osobně myslím, že ST je nejpovedenější limitovaná edice. Žádný malůvky a symboly, žádný barvy, celobroušené pouzdro, staré logo na korunce, plastické logo na číselníku, panda design, luxusní lumi, Hesalit, zajímavý příběh s vesmírným kontextem programu Alaska ... nevím co bych jim vytknul. Snad jen průhled bych snesl. Ale celkově, je to pro mě nejlepší Speedmaster :)

 

attachicon.gif39359295581_2b70d46094_c.jpg

attachicon.gifIMG_20170810_1009142.jpg

 

No ja bych jeste zminil ten font pisma, protazene S a R.. Mimochodem presne korespondoval prave s fontem na mych Apollo XI z roku 1992.. U ST pak vedlejsim efektem lumi je i zminovana plasticnost...  Jak se rika, dabel tkvi v detailech :)

Presto mam pocit, ze vetsina prvnich majitelu je tady posila dal.. (viz. prodejni vlakno).. Myslim, ze jednou budou jeste kluci litovat.. Stejne se prodejni cena pohybuje kolem 160 tis, coz neni tak daleko od nakupky.. 

 

Jak je vidět, nejsem sám, koho napadlo na ST řešit průhled :)

 

attachicon.gifIMG_5339.JPG

 

Pruhleh bych tam klidne prasknul.. Akorat co jsem ja nasel, tak byl vzdycky lesteny, tohle dynko je ale ocividne brouseny.. Moc pekny  :punk:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...