Přejít na obsah

Omega Speedmaster - Speedy Tuesday LE


LovecK

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 450
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Berlin... Chtel jsem dat Viden, ale nenasel jsem ve vyberu. Podle me to pujde po domluve i presunout k jinemu AD, pro me idealne Zlin a pan Stuchlik ;)

Dal jsem výběr následně a AD me bude kontaktovat.. tak se pak domluvíme kde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jake ceny vam to teda ukazalo? mam dojem, ze se to docela lisi, protoze na TZUK pisou borci, ze jim to ukazalo 4100 GBP vc DPH

5,800 CHF jako doporučenou cenu vč. 8% VAT. Tím, že jsem dal other, tak mic jiného, klukům co dali Berlin atd.. to možná ukázalo cenu v EUR ? 

 

Nicméně v podmínkách je k ceně toto: 

 

Unless indicated in your local currency (incl. local VAT), the price of the Watch shown on this website is indicated in Swiss Francs (CHF) including VAT (8%) and on the day you pay the Watch, the Swiss VAT will be replaced with your local VAT rate and the price will be converted into the applicable local currency, based on Reuters? closing exchange rate of the previous day.

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou nádherné, Omega poslední dobou prostě jede a limitky má úžasné. Nejdřív to byla limitka Snoopy, která se mi neskutečně líbí, teď toto, vážně bomba. Doufám, že je u někoho uvidím i naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pro zajimavost zabrousil na WUS a jsem docela prekvapen v tom dobrem slova smyslu. Vetsinou velmi pozitivni ohlasy. Navic je tato limitka svym zpusobem asi i zlomova z pohledu pristupu  Omegy k fanouskum. Konecne jde asi take i o prvni hodinky, ktere slo poridit jen pres offi stranky.. Oficialni AD byli navic uplne vynechani, hodinky neslo stahnout na prodejnu.. Stejne jako u nas i na WUS si vsimaji, ze speedy se zacaly provat v dobe, kdy v US vetsina spinkala.. Z meho pohledu sympaticke gesto od Omegy a dobrej napad :) Mozna tu mame dalsiho Snoopyho, cas ukaze.. 

Pridavam jeste foto lumi, ta se vazne povedla  :guitar:

085e50fd7205d5a6996e20fe4945e738.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mel CHF 5800 takže Ok a OMEGA mi potvrdila ze v létě me bude někdo ze zastoupeni kontaktovat, takže pohoda. Jeste by mohla skončit intervence a bylo by to jeste příjemnější

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...