Přejít na obsah

Moon dilema


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Myslím, že už jsem se posunul. Půjdu do hesalitu. To safírový mlíko prostě nedám - to budu radši každý měsíc měnit sklíčko. Teď spíš řeším, jestli hrotit výměnu dýnka. Pan Mikuškovic si nebyl jistý, zda-li je to oficiální cestou možné - defacto bych tím vytvořil oficiálně neexistující hodinky. Pokud to lze a já to i v té době budu chtít, tak pak zůstává otázkou na kolik ta sranda přijde.

Jakcasto se podíváš na dynko? Na zacatku parkrat a pak se na to vykasles. Tohle bych neresil. Zasadni mas za sebou..hesalit. ja bych uz moony se safirem nechtel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A byl ze zacatku taky jednoznacne safirak... Ale jak jsem nasaval informace,... tak jsem dosel k zaveru ze jedine hesality, tak jsem je taky koupil, no. I kdyz obcas bych samozrejme na tu 1863 koukl rad :) ale holt hesalit je vetsi klasika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl  tak, že buď staré dobře renovované: tam ten hesalit patří.

Nebo modernizované, tj. komplet současné, tj. se safírem.

- A protože jsem neměl trpělivost hledat ty pravé historické, pořídil jsem safírofky, průhled na Lemanii taky není bonus k zahození.

 

Možná při rozhodování hrála roli i osobní zkušenost, jako puberťák jsem nosil staré tátovy omegy s cifrem pod nějakým plastem, řekněme něco a la hesalit. Při blbnutí s naším boxerem ten plast nevydržel, prostě jej prokousl - a to bylo jen takové kočkování - markýrování rvačky s mladým páníčkem, žádné zadržení lumpa figuranta na fest .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něčeho takového jako historky s boxerem jsem se vlastně celou dobu, co jsem měl hesalitovky, instinktivně bál, jakkoli nějaká taková situace není pravděpodobná.

 

Jo a AdaMossi, dýnko u hesalitovek vůbec nezatracuj, pokud mi někdy moony chybí, je to jedna z prvních věcí, které mě vytanou na mysli. Průhled na 1863 je fajn, ale  zas nějaká HH, kterou člověk musí mít bezpodmínečně možnost kdykoli vidět, to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky vám kluci. Tohle už ve mě asi časem uzraje. Hned jak zmizí z inzerce moje Sinny, jdu do toho.

 

Ještě možná jedna taková hloupá otázka:

Ty hodinky, co vám po koupi zabalí do krabice, jsou ty z výlohy (tj. ty který si tam kdejaký pacholek z chronomagu zkouší :lol2: ) nebo dostanu úplně nové někde ze šuplíku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem hesalit otřel o zeď, flek asi pul centimetru na pul centimetru. V ryhach zbytky omítky. Říkal jsem si no potěš koště, ale co. Myslel jsem si to nerozleštim, chtěl jsem sklíčko vyměnit (mám moony 5 let a nikdy jsem hesalit nelestil a vlasecnice a drobne ryhy mi nevadili), nakonec jsem i tak objednal nejdřív polywatch a za 2 minuty bylo sklíčko jak nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sice jeste moony nevlastnim, mozna se tak stane nekdy az v cervnu, kdo vi, ale polywatch mam doma uz ted...  :eek: Trosku asi na hlavu, co?  :D Ohledne toho dynka, opravdu neni mozne dynko s pruhledem koupit samostatne? A pokud ne, tak by slo snad sehnat na ebayi (stoji 3,5 tisice a vice), otazkou je ale puvod a kvalita.. (??)

Asi bvy to vyresilo dilema mnohych z nas.. Mit moznost na rok/dva pruhled, pak zmenit na plne dynko, to mi zni lakave  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debata je jiz pokrocila a radne zamrela, tudiz neni jiz moc co dodat. Je to o osobni preferenci, kazdy je naladeny jinak, ja patrim do skupiny kdyz moony, tak hesalit, pokud uz pruhled tak stare 3572.50 s hesalitem a pruhledem. Sehnat origo safir dynko se da, ale to je dneska ranec kolem 500 euro. Tim to ale nekonci, je treba tam jeste sehnat vymezivaci perko  misto antimag pouzdra a vymenit tu brzdu z plastove na kovovou. Nic pro pionyry a stejne to bude bastl.

Ad super debata s flame potencialem co jsou a nejsou moony; mam to tak, ze co je v konfiguraci kterou to proslo certifikaci NASA, beru jako moony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...