Přejít na obsah

Jaké Citizeny


Blues

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

V divadle a dívat se na hodinky? A v autech jsou vestavěné hodiny.

Na to divadlo už ti bylo odpovězeno a pokud jde o auto, tak zdaleka ne každý je tam má, resp. je má vůbec nastavené. Ale jsou i jiné situace, kde je snadnější kouknout na hodinky, než tahat mobil kvůli času. Možná na to přijdeš a jestli ne, tak ti kousavec třeba pomůže, když už se nudí a blekotá nesmysly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Na těchto citizenech zrovna ulítávám.

citizen-signature-grand-classic-9184-abl

Akorát nevím, kde k nim sehnat ten fešácký tah. Všude je prodávají akorát na kůži. Není špatná, ale ten tah se mi líbí víc. Uměl by někdo poradit?

Zkus poptat na www.svetcasu.cz , pár tahů na citizeny jsem již bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těchto citizenech zrovna ulítávám.

 

Akorát nevím, kde k nim sehnat ten fešácký tah. Všude je prodávají akorát na kůži. Není špatná, ale ten tah se mi líbí víc. Uměl by někdo poradit?

Goldtime jsi zkusil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím všechny,

 

nechci zakládat stejné téma, tak píšu zde. Chci Vás poprosit o radu. Nevím se rozhodnout které Citizeny si vybrat zda: AS4025-08E nebo AT8060-09E. AS mají hezčí ciferník AT jsou edicí Red Arrows.

 

1840314.jpg x 1663682.jpg

 

Druhý dotaz se týká zkušeností s e-shopy ze zahraničí. Mám na myslí třeba DutyFreeIsland - jaké máte zkušenosti, jak jste eventuelně řešili CLO-DPH atd...

Nebo má někdo zkušeností z USA? Jaké e-shopy/obchody doporučujete.

 

Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

Osobně mám AS4025-08E právě na ruce a taky je nosím hlavně do práce... Jsou to super bezúdržbové hodinky se zajímavým páskem a hodí se prakticky ke všemu běžnému nošení.

A Red Arow dělá hezčí edici než tyhle obyčejný....no pro mě jasná volba výše zmíněný model.

 

Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

já mám cca tři roky úplně obyčejné BM7170-53L. Při nákupu jsem preferoval dobrou viditelnost před jakýmikoliv dalšími funkcemi (různé stopky, chrono .....) Přijde mi, že na části ciferníku nesedí vteřinovka s naznačenými pozicemi. Ale už jsem si na to zvykl a jsem s nimi maximálně spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdar chlapi a dievčatá!

Čo poviete na CC9065 56l F900???

Od pondelka som ich hrdým majiteľom a neviem sa na ne vynadívať!!! Pre mňa - u mňa nádherný kúsok o akom sa mi ani nesnívalo že budem mať, no už ich vlastním!

(úvaha bola Seiko Astron, ale Citizen-ky ma oslovili viac /elegantno-športové/, Seiko by som bral skôr v automate)

 

Ď za názor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určite áno, ale bola príležitosť a toto som si vybral!

Sú to moje druhé Citizen-ky, prvé mám Promaster BJ2110 07e B740 - tiež pekný kúsok. Mám ich piaty rok, max.spokojnosť, akurát že ten silikon.remienok mám už tretí a vôbec to nie je lacný špás - posledne som platil nejakých 60-70 éčiek - nič iné tam totiž nepasuje.

Som tu nový, ale fórum som viac krát navštívil a po kúpe F900 som sa rozhodol zaregistrovať, nakoľko ma zaujíma názor na môj výber. Rozhodoval som sa medzi Seiko Astron a Citizen F900 a vybral som opäť Citizen. Či to bolo správne rozhodnutie ukáže čas, ale ja verím, že tieto ma už prežijú!

 

post-61098-0-22645900-1511421975_thumb.jpg

post-61098-0-37572600-1511421997_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem už v různých vláknech, něco málo jsem našel. Ale přišlo mi to obecné a čekal jsem spíš osobní zkušenosti atd. Ale dík za radu. ;)

 

 

Ahoj, tyhle jsem koupil na Duty Free Shop Island. Mám je 5 let . Stály 305 dolarů, teď je mají za 260.

post-45-0-23163200-1511631645_thumb.jpg

Upraveno uživatelem HonzaX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...