Přejít na obsah

Jake Sinn mate prave na ruce?


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dokusan

1736

Před dvěma roky jsem se zapřísahal, že na hodinky už kašlu, natož něco nového pořizoval.

Jenže na cestě osudu jsem nedávno narazil na inzerát hodinek, o kterých jsem dříve docela vážně uvažoval. Nooo, takže červ v hlavě vrtal, "mám na inzoš poslat dotaz?"... ale rozum mi připomínal moje letité předsevzetí a už už jsem si říkal "kašlu na to a ušetřim". Ale čert nikdy nespí...  :devil: Předevčírem jsem v obchoďáku potkal člověka, který mi přes 14let dlužil a po tolika letech, marného vymáhání, už jsem ani prachy nedoufal. Hele urychlím to - nastala vyměna tel čísel, z kanclu jsem poslal číslo účetu a odpo čumím jako puk - peníze na účtu!!  No a ani jsem se nenadál a večer už na ruce tyhle parádní woče  :wub: :

post-7330-0-71611300-1538665204_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To je holt u divnějších Sinnů problém - líběj se, ale na výlet do DE to není, ale bez něj je neuvidím, čili asi nekoupím. Stejně nevim, jestli bych si zvyk na ty prohozený tlačítka (reset nahoře) - nebo to tak u 13 není?

 

je to tak, ale když je máš na levé ruce, tak se palcem pouští chrono dost pohodlně. Pokud bys je chtěl vidět, tak napiš a třeba to nějak domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš si jistej? Určitě existujou minimálně jedny zlobivý trojky - ty, co čekají na tebe :)

Ale tak, aspon muzu tvrdit, ze k nim mam skutecne osobni vztah a jsou to hodinky se silnym pribehem.

Navic znam jednoho, co je na tom statisticky jeste hur ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...