Přejít na obsah

jaké casio máte právě teď na ruce ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevíš jestli se ty mini pružinky dají někde sehnat, jedny Casia z 80 let mně taky nevydají ani hlásku, tak to bude asi tím. 

 

Díky

Opraveno. Vypadla mi pružinka, ani jsem nevěděl, že tam byla. Našla mi ji manželka na koberci, když jsme hledali šroubek z dýnka

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíš jestli se ty mini pružinky dají někde sehnat, jedny Casia z 80 let mně taky nevydají ani hlásku, tak to bude asi tím.

 

Díky

Tak to netuším, já jsem naštěstí pružinku našel. Taky jsem přemýšlel jestli by to fungovalo, kdybych tam dal třeba jen kousek tenkého drátku, ale nezkoušel jsem to... Zkus mrknout, do nějakých starých levných digitálek, třeba by to šlo využít.

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska dorazily tyhle černo - tmavomodrý AWG-M100SB. Chtěl jsem něco na obyčejné nošení se solarem a RC seřizováním, o co se nebudu muset moc bát a ani starat. Na Géčka nejsou přehnaně velký, jsou lehoučký a nosí se fajn. Nic jiného jsem od nich nechtěl. Casio tenhle druh hodinek umí, tak jsem vsadil na jistotu a jsem spokojenej.

Mimochodem, ten tmavomodrej ciferník má na sobě takovej jemnej, plástvovej vzor a na sluníčku to vypadá fakt super.

post-39962-0-57466100-1556114763_thumb.jpg

post-39962-0-26044300-1556114802_thumb.jpg

post-39962-0-79236300-1556114828_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale není nám to nic platný :)

 

To neni, no :taz:

 

Skoda jenom, ze vetsine lidi jedouci v dnesni dobe na retro vlne 80.let staci, ze veci vypadaji jako by mohly byt z te doby a uz jim je naprosto wurst, jak a z jakych materialu dana vec byla vyrobena. :whip:

 

Na druhou stranu asi lepsi plast nez svindl-chromova mosaz jako na kouskach od vekslaku! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...