Přejít na obsah

Biatec Watches


Doporučené příspěvky

Vecna skoda toho napojenia tahu, cim viac na to pozeram (a pozeram na to uz nejaku dobu :D ), tym viac ma to tam stve inak super. Macatejsia stezejka + drilled lug by pracu urcite odviedla a nevyzeralo by to tak, ze sme chceli byt husti za kazdu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 567
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Líbi se mi luneta, ručky, rehaut, cifr (az na ty stejný indexy), podle fotek i zpracování.

 

Ty nožky a napojení na tah jsou na mne ale moc, mám rád, když se napojení pouzdra na náramek moc nezdůrazňuje. Vadi mi to i u Speake Marin nebo abych zůstal u potápek - u Paul Picot Plongeur a Yachtman.

http://oceanictime.blogspot.com/2019/04/biatec-leviathan.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když o tom tak přemýšlím, asi nejvíc mě ruší ten kontrast mezi kultivovaným cifrem, ručkami, rehautem a "bremont diver" lunetou a mezi brutálními rovnými nožkami a efektním, ale nekultivovaným tahem.

 

I tak ale dobrej počin, palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Když o tom tak přemýšlím, asi nejvíc mě ruší ten kontrast mezi kultivovaným cifrem, ručkami, rehautem a "bremont diver" lunetou a mezi brutálními rovnými nožkami a efektním, ale nekultivovaným tahem.

 

I tak ale dobrej počin, palec nahoru.

 

Mám to nějak podobně, chvíli jsem uvažoval, že do nich půjdu, ale ty nožky a tah a motýlovka.....a taky lug-lug 50,2 mm mi na pr. pouzdra 40 mm připadá hodně...myslím si, že na zápěstí nebudou sedět úplně pohodlně. Škoda, jedny Biateky chci, ale zatím to pořád není úplně ono. držím palce dalšímu modelu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Krásne sú tie Leviathany, pôsobia na mňa veľmi hodnotne. Ale čo sa mi najviac páči je, že použili zafír na lunete. Povedzte, prečo toto nerobí viacero značiek? Keramika je super ale okrem Omegy nepoznám značku ktorá by farebne zladila odtieň lunety s odtieňom ciferníka.. a pritom riešenie je také jednoduché, hľa Biatec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásne sú tie Leviathany, pôsobia na mňa veľmi hodnotne. Ale čo sa mi najviac páči je, že použili zafír na lunete. Povedzte, prečo toto nerobí viacero značiek? Keramika je super ale okrem Omegy nepoznám značku ktorá by farebne zladila odtieň lunety s odtieňom ciferníka.. a pritom riešenie je také jednoduché, hľa Biatec.

napr helm khuraburi

https://helmwatches.com/khuraburi1.html

myslim, ze microbrandy safir na lunete pouzivaju castejsie, musia niecim zaujat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásne sú tie Leviathany, pôsobia na mňa veľmi hodnotne. Ale čo sa mi najviac páči je, že použili zafír na lunete. Povedzte, prečo toto nerobí viacero značiek? Keramika je super ale okrem Omegy nepoznám značku ktorá by farebne zladila odtieň lunety s odtieňom ciferníka.. a pritom riešenie je také jednoduché, hľa Biatec.

 

Neviem ci sa vseobecne znacky nevyhybaju zafirovej lunete kvoli jej konstrukcnemu rieseniu. Keramika sa jednoducho prilepi a drzi. Zafirova vlozka ma zo spodnej vrstvy farbu a az pod nou je lepiaca vrstva. Cize uz z principu je taketo vyhotovenie nachylnejsie na poskodenie, "horsie" drzi, neda sa odlepit bez poskodenia atd. Borealis Estoril mal problem s farebnou nestalostou - pod vlozku lunety zatekala voda a postupne odlepovala farbu na niektorych miestach. 

 

Zafir je mozno trochu efektnejsi ako keramika a pri lacnejsich microbrandoch na tom asi az tak nezalezi, ale na drahsich hodinkach by som uprednostnil keramiku. Inac predpokladam, ze keramika a cifernik maju rovnaky odtien pri vacsine znaciek, ale kym je nad cifernikom sklicko bez obojstranneho cireho AR, bude dochadzat k odleskom a znizovaniu kontrastu/posunu farieb, co budi dojem "nezladenosti". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K.Grün & Söhne by Biatec

 

V spolupráci s najväčšou Facebook-ovou skupinou venovanou hodinkám (Just About Watches) sme vytvorili dizajn limitovanej edície hodiniek s názvom K.Grün & Söhne...

 

https://hodinkomania.sk/index.php?thread/4294-k-gr%C3%BCn-s%C3%B6hne-by-biatec/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Az na nozicky a tah super. Bude vsak "nieco podobne" v civilnejsom puzdre (aktualne vyhrava varianta vpravo).

 

ObujxLG.jpg

 

Mne teda prídu identické. Aký je rozdiel medzi týmito dvoma variantami?

Edit: aháá, ručičky sú iné, tak to som si hneď nevšimol.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...