Přejít na obsah

Maurice Lacroix Roue Carree seconde


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Vit

.

No! Paradicka Vite!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty se rozjel, samý lepší kousky

 

Davide, teď nevím, co si mám myslet, je to ironie?

(vím, že poslední akvizice znamemenaly odklon od klasiky k výstřednostem)

 

Asi přestanu jezdit na SEW, tam mě upoutaly Perrelety i ML.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite, jak te tak sleduju, tak rok 2017 mas ve znameni nepoznaneho/technickych experimentu. Blahopreju. Je to parada. Prijde mi, ze si umis porad hodinkama udelat radost. A co si budem povidat....po 20+ hodinkach co ma kazdy z nas na pazbe chronosilenstvi uz to obcas neni lehky mit z hodinek proste radost.

 

Presto a nebo prave proto..... jen velmi doufam ze te tve dalsi kroky NEnasmeruji do naruce dalsich vyhlasenych experimentalnich znacek, jmenovite Hublot nebo CVSTOS:-))

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite, jak te tak sleduju, tak rok 2017 mas ve znameni nepoznaneho/technickych experimentu. Blahopreju. Je to parada. Prijde mi, ze si umis porad hodinkama udelat radost. A co si budem povidat....po 20+ hodinkach co ma kazdy z nas na pazbe chronosilenstvi uz to obcas neni lehky mit z hodinek proste radost.

 

Presto a nebo prave proto..... jen velmi doufam ze te tve dalsi kroky NEnasmeruji do naruce dalsich vyhlasenych experimentalnich znacek, jmenovite Hublot nebo CVSTOS:-))

 

Děkuju Jirko, ne, tak daleko se nechystám.

 

Pekny :)

 

Díky pane kolego, vidím, že jsem na temné straně síly ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, jak tak vidím tvé poslední akvizice, tak si říkám, že bys měl asi místo fotek začít točit videa, protože jak Perrelety, tak tyto ML je nejlepší vidět v pohybu :)

 

Díky, myslím, že jsou hezké i když stojí.

 

Jedna rychlá mobilovka skoro za jízdy:

post-1538-0-93081600-1487956452_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pěkná záležitost, konečně čerstvý vánek, tady se v této cenové hladině střídá pořád to samé dokole RLX, Omega, Breitling, Panerai, nic proti nim, ale chce to více fantazie chlapi  :cheers:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hfbk0anublA

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji všem, mám z nich radost, jsem nadšený nejen z komplikace, ale i celkového zpracování hodinek.

Jsou celkové zpracování i detaily mě velmi těší.

Jsem si vědom menšího renomé značky, ale velmi jim fandím, protože přišli se spoustou zajímavých nápadů a není to jen o materiálech nebo o nějakém příběhu.

V tomto vlákně se vás pokusím přesvědčit o tom, že jsou zajímavé nejen na videu.

 

Bohuš si stěžoval, že nepíšu recenze, ale poslední dobou se snažím ukázat hodinky spíš postupným odhalováním detailů pomocí fotek.

 

Začnu strukturou číselníku, výrobce píše o Sun Ray, je to velmi zajímavá a komplikovanější struktura než Sunburst.

Mně osobně to připomíná strukturu dřeva.

post-1538-0-04603500-1488033747_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...