Přejít na obsah

Maurice Lacroix Roue Carree seconde


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 268
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Vit

.

Díky Mirku, chtěl jsem oblekovky, které budou decentní, elegantní a přeci ne nudné.

Chtěl jsem značku, která bude solidní, ale nebude až tak profláknutá a model, který není tak často kopírován, aby si každý, kdo tomu rozumí nepokládal otázku, jestli jsou hodinky pravé.

Navíc ta značka inovuje v čistě hodinářském stylu a vymýšlí stále nové, zajímavé komplikace,

To, že mají ruční nátah s indikací rezervy beru jako vítaný bonus.

Jako technik oceňuju i vytvoření a zobrazení "technického zázraku" (funkčního čtvercového ozubeného kola).

Vzhledem k tomuto netypickému prvku mi dává smysl i jistá dispropočnost číselníku.

O perfektní struktuře číselníku, který se v záávislosti na světelných podmínkách mění snad vypovídají předchozí fotky.

 

Co říkáš na Perrelety, kvůli kterým jsem poslal do světa suprové Glycine 1953?

post-1538-0-73782200-1488443062_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Co říkáš na Perrelety, kvůli kterým jsem poslal do světa suprové Glycine 1953?

hele já nevím :D

 

já bych si nechal Glycine ... a nebo teda dokoupil Perrelet

 

Glycine jsou ikona a to se nedá oddiskutovat .... máma mi při každé příležitosti když s něčím votravuju vyčítá že sem prodal Airman 17 a má pravdu

 

na Perrelet jsem 100x koukal v Koscomu a bylo mi i nabízeno několikrát si je vzít do ruky a nikdy jsem nechtěl .... ty hodinky, spíš asi ta značka mně nějak rozčiluje a když je vidím, tak sem i trochu agresivní nebo co :D

 

každopádně ty hodinky nijak neshazuju .... prostě to tak mám nastavený v lebce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já nevím :D

 

já bych si nechal Glycine ... a nebo teda dokoupil Perrelet

 

Glycine jsou ikona a to se nedá oddiskutovat .... máma mi při každé příležitosti když s něčím votravuju vyčítá že sem prodal Airman 17 a má pravdu

 

na Perrelet jsem 100x koukal v Koscomu a bylo mi i nabízeno několikrát si je vzít do ruky a nikdy jsem nechtěl .... ty hodinky, spíš asi ta značka mně nějak rozčiluje a když je vidím, tak sem i trochu agresivní nebo co :D

 

každopádně ty hodinky nijak neshazuju .... prostě to tak mám nastavený v lebce ;)

 

Rozumím.

 

Pozorný divák si jistě všimne čtvercového sínu ve sklíčku, který je orientován jinak než čtvercové kolo vteřinovky.

 

312d6807-f646-485f-a4d4-f9090b85e21a_zps

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď som videl tento model na vlastné oči, priznám sa, bol som sklamaný. Prišli mi také, aj napriek zaujímavému ozubenému prevodu, také obyčajné. Ale aj vďaka tebe viem, že takým modelom treba dať čas a vychutnať si lepšie detaily. Na fotkách to tak nevidno, ale drážky na korunke by mali byť zošikmené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nerozumím, na těch hodinkách je spousta zajímavých detailů, které musí zaujmout.

Pravdou ale, je, že to chce světlo a klid na prohlížení.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vrátím se ke sklu, je klenuté, safírové s oboustranným antireflexem.

Jeho kontury krásně navazují na linie pouzdra.

post-1538-0-81028500-1488719679_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji všem, mám z nich radost, jsem nadšený nejen z komplikace, ale i celkového zpracování hodinek.

Jsou celkové zpracování i detaily mě velmi těší.

Jsem si vědom menšího renomé značky, ale velmi jim fandím, protože přišli se spoustou zajímavých nápadů a není to jen o materiálech nebo o nějakém příběhu.

V tomto vlákně se vás pokusím přesvědčit o tom, že jsou zajímavé nejen na videu.

 

Bohuš si stěžoval, že nepíšu recenze, ale poslední dobou se snažím ukázat hodinky spíš postupným odhalováním detailů pomocí fotek.

 

Začnu strukturou číselníku, výrobce píše o Sun Ray, je to velmi zajímavá a komplikovanější struktura než Sunburst.

Mně osobně to připomíná strukturu dřeva.

Tak nějak s křížkem po funuse Víte /po našem Víťo/ gratuluju.Nějak si sice nejsu moc vědom,že bych něco říkal o recenzích,zkrátka máš toho plnou kabelu a mně to uniká mezi prsty.Zkrátka jsem víc na klasiku s třema ručkama a kde není střelivo,není ani rozum :-) /nebo je ? /.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu nerozumím, na těch hodinkách je spousta zajímavých detailů, které musí zaujmout.

Pravdou ale, je, že to chce světlo a klid na prohlížení.

Predtým som sa na fotkách (nemyslím teraz konkrétne tvoje) nažhavil, takže s veľkým očakávaním som naklusal do predajne a...iskra nepreskočila...čumel som na ne...proste nič. Ale presne tak, na tento model treba kľud, pretože tých pekných detailov je tam dosť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak s křížkem po funuse Víte /po našem Víťo/ gratuluju.Nějak si sice nejsu moc vědom,že bych něco říkal o recenzích,zkrátka máš toho plnou kabelu a mně to uniká mezi prsty.Zkrátka jsem víc na klasiku s třema ručkama a kde není střelivo,není ani rozum :-) /nebo je ? /.

 

Díky Bohušu.

 

Viz:

bohus76

Závislák

  • av-9327.jpg?_r=1256410675
  • Member_50
  • 7,255 posts
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Posted 27.January.2016 - 16:40

Noví mazlíci ? Tak to gratuluju,bereš to hopem :-)  Nějaká omáčka kolem by nebyla ?

 

Predtým som sa na fotkách (nemyslím teraz konkrétne tvoje) nažhavil, takže s veľkým očakávaním som naklusal do predajne a...iskra nepreskočila...čumel som na ne...proste nič. Ale presne tak, na tento model treba kľud, pretože tých pekných detailov je tam dosť. 

 

Rozumím, pokusím se je časem prezentovat všechny.

 

------------------------------------------------------------------------

post-1538-0-63855600-1488734224_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...