Přejít na obsah

Hamilton Intra-Matic 68


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ťah pre takýto vintage vzhľad bude oriešok. Možno by sa hodil mesh, alebo rice. To by som si vedel predstaviť.

 

Nevím proč, třeba Daytona se dělá na tahu odjakživa. Decentní oyster by jim sednul, ale je pravda, že Hamilton tahy a spony moc neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako pěkný to je, no.. ale takový prostě úplně bez nápadu, poslední dobou je to vůbec nějaká slabota. Nejhezčí hodinky jsou skoro vždy nějaký re-edice. Což je ale možná můj problém:)

Ne, neni to jen tvuj problem, mam stejnej dojem. Ale celkem to nevadi, kdyz je ten starej model tak povedenej, ne?:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezke, opravdu se mi libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Cena by mela byt okolo 2 tis Euro, coz neni spatne

 

Ja si tou "coz neni spatne" cenou nejsem uplne jisty, jine chrona od Hamiltonu jsou spi v rozpeti 1000 az a1500E, 2tis uz mi prijde na hamilton docela dost, ale samozrejme chtelo by to videt je nazivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ja si tou "coz neni spatne" cenou nejsem uplne jisty, jine chrona od Hamiltonu jsou spi v rozpeti 1000 az a1500E, 2tis uz mi prijde na hamilton docela dost, ale samozrejme chtelo by to videt je nazivo.

 

Taky se mi zda, ze Pan Europ chrona byly levnejsi se stejnym kalibrem, a to maji navic pruhledny dynko. A ted jsou za velmi slusne ceny, ale uz jich asi moc nezbyva, nabidek ubyva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Konecne jsem je zkusil a vysledek rozpacity. Cekal jsem od nich vic, ale asi je moc srovnavam s Limitkou PE /vyraznejsi plasticnost cifru a subdialu, hra svetla s modrym cifrem, pro me atraktivnejsi kombinace lestenych a kartacovanych casti.../. Jako nejsou to vubec spatne hodinky, ale neco jim v mych ocich nazivo chybelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...