Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Par postrehov k vyssie naznacenej ostrosti gravirovania. Pri vsetkej ucte - Gunter dal dokopy ozaj skvele hodinky, kvalita, bytelnost, pohladnost. Ale tomu cinanovi mohol ozaj zdoraznit ze pri gravirovani ma ten stroj nastavit jemnejsie ako ked robi pilniky na nechty. Presne tak sa to dynko v pripade nudze totiz da pouzit. Osobne mi to nevadilo ale ked som pozrel na ruku, zistil som ze mi to oholilo tym dynkom zapastie

post-27820-0-82424100-1535613717_thumb.jpg

post-27820-0-76763000-1535613848_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byl jeden z důvodů, proč sem je vyhodil.

Ano chapem vadit to skutocne mohlo. To dynko ozaj stastne neurobil.

Fixol som to trochu tak ze som pouzil lestiacu pastu na nerez a prelestil som to dynko. Zmiernili sa tie ostre hrany a kedze som pouzil modru Unipol (na vysoky lesk), tak som dynko nijak neposkodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivanhoe34 : Opravdu nádherné fotky!!

Dakujem, to robi asi aj to moje nadsenie z nich :)

 

"To není vada - to je fíčůra" Kdo má na ruce hodinky, které jednoho i oholí! :D

No co uz, to dynko je ale riesitelne, 5min lestenia tou pastou a "razor feature removed" :)

 

A nech len nekecam, dame lumi, ta sa mi moc paci

post-27820-0-29085900-1535634675_thumb.jpg

 

post-27820-0-07394300-1535634697_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná lumi a "expí" look.

Přitom by mohli, holomci, vymyslet model aspoň trochu sobě vlastní... (viz např. Monta Truimph).

Pri oceanoch plati zrejme - naco zdokonalovat dokonale :) Mne sa to paci, po rokoch som prisiel na chut dizajnu subov, len si ich proste nemozem dovolit. Teda, uprimne - nove suby od AD by som financne momentalne zvladol. Ale nie je to spravne, lebo by to ku mne nepatrilo, luxusne veci odrazaju status ktory nemam, patrim inde...

Tieto nove oceany som si mohol dovolit bez vycitiek, uzivam si pekne spracovanie, tah je 20/16 ako suby ci expy a zjavne vedia preco.

 

Ked hovorim uz o expoch, tak jednicky by som bral este skor, ale 6k za nove nie je pre kazdeho. Rolex mam pomerne nastudovany, obdivujem ich a vedel by som si predstavit dozit s jedinymi. Mozno raz...

Skoda ze Steinhart nerobi solidny homage expov. Ked zvladli suby, nemoze to byt pre nich problem. Bral by som take este radsej ako tieto divery, no nie su zatial...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...