Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

Dnes dorazilo elasticke nato od georgesstraps.com vo vojenskej kaki zelenej. Skvela to vec!

Mam taky pocit, ze uz ine nato ani nechcem... :D

Tak tahle handra je super! Na ty pilotky už jsem si zvyknul, nějak jsem měl problém s tou barvou, ale nakonec to vypadá dobře.

 

Steiny mě už delší dobu lákají, zvláště velikosti 39 mm, ale furt se nedokážu popasovat s tou klasickou dokola omílanou otázkou homage. Už abych se přes to přenesl  :(  

Za ty peníze skoro nic neriskuješ, na homage se vykašli, pokud to nechceš řešit cestou Rolexu, tak tohle je jednoznačná volba, pořád je to swiss.

 

... Za tu cenu dostaneš co dostat máš ...

Možná i mnohem víc, tohle je fakt asi nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. Jedny mi drží už hodně dlouho a nedám na ně dopustit ani ve srovnání s mnohem dražšími pilotkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Guma od trenek, nebo šle? :) ale barevně to pěkně zapadá.

Jen mě udivuje, že nejsou na tý gumě vachrlatý.

Sle by mali byt traky, tak ano, take nieco, ale menej gumove tusim... mal som to v ruke naposledy tak pred 20 rokmi :D

A preloz mi este co je to "vachrlaty" toto nedavam... :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No parada! Jsou fakt hezky hodinky, povedly se jim. A klobouk dolu za cernou lunetu. Ja furt jsem na vazkach jakou tam dat. Vetsinou je hodinku prohazuju jenom proto, abych tam nakonec dal tu puvodni ocelovku. Tolik moznosti proste neni chlapsky mozek schopny pobrat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...