Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

V pondělí objeveno toto fórum, v úterý objednány první Alpiny a dnes jsem je mohl rovnou vyvést na výlet.

Musím říct, že moje Garminy FR935 se na ruku vrátí už jen na běh a kolo :)

Bál jsem se trochu velikosti, ale sedly na ruku imho velmi příjemně a to nejsem žádný dřevorubec.

Vypadají super. Gratuluji a vítám v klubu. ;-)

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V pondělí objeveno toto fórum, v úterý objednány první Alpiny a dnes jsem je mohl rovnou vyvést na výlet.

Musím říct, že moje Garminy FR935 se na ruku vrátí už jen na běh a kolo :)

Bál jsem se trochu velikosti, ale sedly na ruku imho velmi příjemně a to nejsem žádný dřevorubec.

 

Vítej v klubu a gratuluju k dobrému výběru, klasický, jednoduchý design, který jen tak neomrzí a hodinky se hodí prakticky ke všemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí objeveno toto fórum, v úterý objednány první Alpiny a dnes jsem je mohl rovnou vyvést na výlet.

Musím říct, že moje Garminy FR935 se na ruku vrátí už jen na běh a kolo :)

Bál jsem se trochu velikosti, ale sedly na ruku imho velmi příjemně a to nejsem žádný dřevorubec.

To je ta deviza Startimeru, je toho vseho tak akorat a skvele sedi i na mensich tlapach.

Tak at slouzi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem si pořídil AlpinerX, tak Startimery odpočívají. A to bych ještě moc chtěl mít Alpinery GMT jako má Bells... :-)

Všechno ostatní asi půjde z domu a zůstane pravděpodobně na nějaký čas jen tato trojice Alpin, nebo jen dvojice z nich, protože mít doma sedmery hodinky prostě nejde, to neunosím ani náhodou... Rády bych byl jednou OWG, to by bylo fajn. :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár se jich tu v poslední době prodalo a za v mých očích až směšnou cenu, takže jsi měl příležitost :) Taky mám problém s nošením, permanentně tahám jedny jediné a k výměně se musím skoro až přemlouvat, měním spíš tak z hecu a aby nebyla úplná nuda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji. Korunka vcelku klasika, jen ma na sobe takovou gumovou převlečku - kroužek. Zitra nafotim v detailu. Dobre se s ni manipuluje. Zaroven to funguje jako "doraz" dotahnuti. Jakmile se zacne guma na kovove korunce protacet, je dotazeno tak akorat (jeste zalezi, jak moc korunku stisknes prsty).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si to dobře pamatuju od dob, co jsem měl Saily a Yachty, které jsou podobné, tak ta korunka by měla být z boku, kde je logo snad i safírová, jako luneta a sklo a vypadá to skvěle. Jinak Xeno gratulace, divery jsou hodně dobré, nekompromisní kus hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji, Bellsi  :notworthy: . Po Crepasech jsem sel trochu do "mainstreamu" (vtipek). Jsem potapkovy, takze mi ucarovala oranzova verze. Tahle cerna je sice "nudnejsi", ale o to vic univerzalnejsi a vzhledem k tomu, ze tolik nebije do oci, da se nosit na necem rozumnem, skoro pri kazde prilezitosti. A ac jsem spise odpurce datumu, tak tady mi svym "velikášským" provedenim vubec nevadi. Dam tomu par dnu a pak udelam nejakou recenzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, Martine.

Tvoje pilotky (jakoze nejsem pilotkovy) mne zaujaly "bigdatem". Moc pekna komplikace. Jak to je na prelomu mesice? Ukazuji (pokud je rucne neprehodis) do 39-ti? Este se v Alpinach neorientuju, nenich znaceni a pouzivane kalibry sou pro mne dost chaos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bigdate měl v chronech a do 39 neukazovali, není se čeho bát :) Co se týče kalibrů, tak je to relativně jednoduché, mají quartzovky, viz třeba ty pilotky s bigdate a pak automaty, kde modifikují k obrazu svému nejčastěji ETU/Sellitu v různých verzích dle potřeby (obyč, chrono, gmt atd.), což máš i ty v Diverech. Do těch strkali oboje, já měl v Sailech a Yachtách 3x SW200 alias Alpina AL-525. A pak jsou tu samozřejmě i jejich inhouse kalibry, kterých taky pár mají. Jakýsi přehled je třeba zde: https://alpinawatches.com/the-brand/calibers/ ale musím říct, že tam taky nejsou všechny, vše bys nalezl v Alpina Book (EN, DE), která je i stažitelná na webu, ale jestli by se ti to chtělo pročítat, to nevím, je to na takové dlouhé zimní večery :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...