Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koukám, na tahu už se ti taky množí vlásečnice co? To je peklo ten leštěný střed, sice to skvěle vypadá, ale schytává to hrozně. Snažím se to neřešit, ale když ten svůj občas vidím, tak bych ho dal okamžitě komplet přeleštit, aby byl zase jako dřív, ale nemá to cenu, za chvilku vypadá stejně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, na tahu už se ti taky množí vlásečnice co? To je peklo ten leštěný střed, sice to skvěle vypadá, ale schytává to hrozně. Snažím se to neřešit, ale když ten svůj občas vidím, tak bych ho dal okamžitě komplet přeleštit, aby byl zase jako dřív, ale nemá to cenu, za chvilku vypadá stejně :)

To jsem to jenom spis nejak nesikovne omatlal a nevycistilale dole samozrejme uz nejake znamky noseni budou, nastesti uz tak dobre nevidim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné to máte pánové, příšera obzvlášť vydařená kombinace, sedí jim jak prdel na hrnec. Já teď zvažuju koupi Erikas original strapu, líbí se mi to, jen ta cena už moc ne. Hlavně jsem to chtěl původně na jiné hodinky, ale když jsem zjistil, že za 24mm a PVD je to plus další 25 ojro už k tam dost krutým 50, tak si to asi rozmyslím. Na Alpiny by to bylo bez příplatků a těch 50 ojro asi obětuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Puvodne jsem premyslel nad tema baterkama na ktery sem se ptal, ale Jarin mi k tomu napsal toto:

 

?Ta Ronda je úplně nahovno.

 

Má jenom 13 rubínů, základna je zlacená a čítače si jen tak měněj svou funkci v závislosti na době uběhlý od zahájení měření času. Navíc to může mít to absurdně velký okno na zobrazení data, k čemuž potřebuje dva kotouče. A po 3 tejdnech je o sekundu pozadu!

 

Prostě úplně nejzákladnější kvarcovej strojek.?

 

Takze ac jsou hezky tak streva se zdaji nic moc :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...