Přejít na obsah

Bells

Doporučené příspěvky

Toom: Dobre jsi udelal, jsou vazne krasne. K remenum...ten zralok by nemusel vypadat uplne spatne, teoreticky by jim to mohlo pridat na takovem rekneme luxusnim dojmu, ja bych pak stejne jako Sphinxx byl pro nejake cordury, pripadne muzu urcite doporucit Rios Albatros, ten ma vzhled cordury, ale pritom je to kuze a hodne univerzalni i odolna. Albatros jsem mel na pilotkach, takze muzes mrknout, jak to vypadalo na nich, daval jsem to sem. Dale by jim mohl seknout i Rios Bass s bilym prositim, zkusil bych neco z toho.

 

Enrico: Diky ze jsi se taky pridal, pilotky mas moc pekne a jak jsem si tak stacil vsimnout, tak sis je i docela oblibil ze?

 

Sphinxx: Tak konecne predstaveno a moc pekne, povedlo se ti to kamo, ja vedel, ze nezklames a das si zalezet. No a ty hodinky jsou fakt uhrancive a krasne, ale to uz jsem rekl tolikrat, ze uz je to snad trapne :) Me ta Alpina proste bavi, vybral bych si minimalne pulku produkce :)

 

Jinak jsi se trefne zminil o te spone, to muzu i ja kvitovat, jedna se o tu obyc trnovku, ktera ma vnitrni stranu, ktera doleha k remenum strasne ostrou, ja si takle rozdrbal 2 remeny, nez mi doslo, ze to nevude jen kvalitou remenu, ale tou sponou. Kazdopadne se to da snadno zbrousit a pak je to ok - vlastni zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 837
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Lukyn, Enrico: Super chlapi! 

 

Sphinxx: Koukal jsem na ně už dýl. A úplně jsem si nebyl jist, takže paráda, žes do toho skočil první. 

PS. Předpokládám, žes je taky vykousl z výprodeje v Horních Francích ;)

 

Bells: Dík, jdu to vočíhnout. Sakra, proč ten strapshop nepostavili někde v Evropě? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bells: Díky moc, těší mě, že se líbí a že jsem nakonec nevybral špatně, chtělo to se s nimi malinko sžít, ale jsou vážně super. Pokud jde o ty řemeny, tak popravdě řečeno, na tento nešvar jsi mě navedl Ty a je to pravda, jebe se to o tu ostrou sponu fakt hodně.

 

Toom: Díky, díky. Jaké jsi objednal, ty samé co mám já? Jinak jak jsem psal výše, nejhezčí jsou ocelové pilotky, pak pandy a pak ty PVD/DLC černé pilotky. Tak uvidíme. Co se týče těch řemenů, tak asi ani u jedné verze neprohloupíš s šedou barvou cordura strapu, ale i s černým řemenem s bílým prošitím. Já osobně budu volit "pilot style" kůži.

 

Jinak ještě takový osobní dojem - ten poměrně luxusní, silný nato strap tomuto typu hodinek dle mého nesedí, takže za sebe už nato nebude. Pouze kůže/cordura nebo možná náramek, ale to je předčasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe. A teď jak koukám na ty Hujery ( prvotní chronometa),  tak už se mi tolik nelíbí. Páč už dlouho čučím na ty Alpiny. A takhle to asi maká v makovicích ženskejm, když dlouho čuměj na nějakýho Tondu, ikdyž se jim dřív líbil Franta, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toom: Jojo, to ses docela trefil, až na to pouzdro, to je samo úplně jiný, a proto si myslím, že ten "racing řemen" k nim moc nepůjde, ale za zkoušku nic nedáš, že? Já bych k nim spíš viděl toho žraloka nebo možná by jim mohl jít i Hirsch Heavy Calf.

 

Jinak osobně pomýšlím mimo jiné i na tento: http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p26094h72s83-Watch-strap-Heritage.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anebo i tak.

 

Hele toť otázkou, jestli to k nim půjde, já bych se stejně jako Sphinxx přikláněl k tomu, že asi moc ne, takový řemen jde přesně k Race hodinkám, ty Alpinyj jsou stylem spíš k pilotkám, byť úplně pilotky to taky nejsou, alespoň na mě tak nepůsobí. Ono ani Alpina je jako pilotky asi úplně na 100% nebere, sice jsou jako pilotky nazvané, ale dýnko nasvědčuje něčemu jinému, přece jen na pilotkách je ta jejich cesna, ovšem zde jsou hory, jako na řadě Alpiner.

No uvidíš, zkusit se má všechno, já na hodinky nacpal taky všechno možné a ne vždy to bylo to pravé ořechové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch řemenů, tak přihodím ještě nějakou inspiraci...

Na Alpinerech GMT jsem toho vyzkoušel asi nejvíc, takže toho bude dost. Hodinky jako takové představovat nebudu, mám na ně separátní vlákno, takže opravdu jen čiště kombinace variant.

 

První je originální krokouš, ke kterému bohužel můžu říct jen to, že je to pěkný šunt :) Krom toho, že ho rozdrbala zmíněná ostrá spona, je i celkově nic moc zpracovaný.

 

post-25778-0-17051000-1491204341_thumb.jpg

 

Dále jsem zkusil Heavy mesh s koncovkami, nebyl špatný, ale lepší variantou k těmto hodinkám je Shark mesh bez koncovek. S tím je tedy víc práce při zkracování, ale zvládne to každý.

 

Heavy mesh

 

post-25778-0-01847900-1491204341_thumb.jpg

 

Shark mesh

 

post-25778-0-13954600-1491204336_thumb.jpg

 

post-25778-0-25322900-1491204335_thumb.jpg

 

Pak jsem zkusil i nějaké nato strapy a nejvíc mi k hodinkám sedlo Bond nato, barevně to pěkně ladí a k hodinkám se mi fakt líbí. V tomto případě jsem si připlatil za kvalitu, nato jsem vzal z Timefactors a za sebe můžu říct, že se to vyplatí, nato je opravdu kvalitní, širší a pohodlné.

 

post-25778-0-80753700-1491204335_thumb.jpg

 

post-25778-0-53373300-1491204335_thumb.jpg

 

Následně jsem koupil ze Strapshopu Hirsch Performance Tiger. Ten se rázem stal nejoblíbenější kombinací, řemen je to skvělý, odolný (mám ho uř rok a při víceméně denním nošení je stále naprosto v pořádku), krásně vypadá, za mě tedy maximální spokojenost.

 

post-25778-0-72167500-1491204336_thumb.jpg

 

post-25778-0-47498500-1491204336_thumb.jpg

 

Tak a poslední variantou je originální tah. K tomu jsem se poměrně dlouho odhodlával, protože není zrovna nejlevnější a když už jsem se rozhoupal, tak jsem ještě nějako ten pátek čekal na dodání, ale opět se vyplatilo, tah je prostě úžasný a myslím, že ho momentálně jen tak něco nevystřídá :) Vlastně to vidím tak, že 80% času budou hodinky právě na tahu, na nějaké aktivity je hodím na nato a v zimě pak na kůži, aby mi od tahu neumrzla ruka :)

 

post-25778-0-61846800-1491205169_thumb.jpg

 

post-25778-0-43569200-1491205169_thumb.jpg

 

post-25778-0-42566500-1491204341_thumb.jpeg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toom: Jojo, to ses docela trefil, až na to pouzdro, to je samo úplně jiný, a proto si myslím, že ten "racing řemen" k nim moc nepůjde, ale za zkoušku nic nedáš, že? Já bych k nim spíš viděl toho žraloka nebo možná by jim mohl jít i Hirsch Heavy Calf.

 

Jinak osobně pomýšlím mimo jiné i na tento: http://www.watch-band-center.com/watchstrap-p26094h72s83-Watch-strap-Heritage.html

 

s-l1600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník enrico156

Já bych se jako Bells přimluvil za ten RIOS Albatros, sám jsem ho měl na Midách a byl perfektní. Můžeš samozřejmě namítnout, že není nijak kontrastně řešený, ale působí velmi solidním dojmem, což se o té hadrové hrůze co k Alpinám dostaneš říct nedá.

 

Bells: jo nosím je rád, i když to jsou jen baterky, ale ty modrý odlesky na sluníčku... Kamarád mi tuhle říkal " ty máš už zase jiný hodinky " ? Antireflex je prostě věc. Teď se mi usádlily na světle hnědý kůži a asi je tak nechám, byť shark mesh taky nebyl úplně mimo

post-35364-0-46609000-1491219200_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera pod Bellsovým vlivem zkoušel jiné řemeny na Yachtách. A musím říci, že ačkoliv se mi ta mezera mezi řemenem a hodinkami u jiných hodinek nevadí, tak tady to bylo jak pěst na oko. Asi je to tvarem nožiček a výškou hodinek, není to prostě ono, originál je originál.  Na fotkách to není tak viděl, ale v reálu je to bída. No posuďte sami (no snad už nemusím psát, abyste se nelekali fotek).

P.S. k originálnímu řemenu od Alpinerů asi tolik, že je u stěžejek tak silnej a tvrdej, že když jsem ho dal na ruku, tak normálně v ohybu prasknul.  

 

post-1329-0-95825600-1491285187_thumb.jpg

post-1329-0-73960500-1491285193_thumb.jpg

post-1329-0-67938300-1491285207_thumb.jpg

post-1329-0-87010200-1491285218_thumb.jpg

post-1329-0-20676100-1491285226_thumb.jpg

post-1329-0-73126500-1491285232_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v tomto s tebou musím souhlasit, jedině by to chtělo fakt tlustý řemen/gumu aby se ta mezera co nejvíc zakryla, bohužel je totiž řemen posazený dost nízko a je vidět i spodní hrana pouzdra, což prostě nevypadá z některého úhlu moc dobře, já to měl s tou gumou, kterou jsem na ně dával taky tak, ale tam jsem to bral čistě funkčně do vody, abych nemusel drtit tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...