Přejít na obsah

Breitling Baselworld 2017


Jörg8X

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně u ruček SOH vždycky trochu vadila malá plasticita, prolomenost, zkrátka 3D efekt, a u nových SOH je to ještě víc patrné. Ručka v některých situacích zkrátka blbě chytá světlo. Přitom by stačilo je maličko víc střechovit? prolomit a fungovaly by bezvadně... stačí se podívat třeba na JeanRichard Terrascope/Aquascope... každopádně stará sada ručiček je podle mě esteticky o mnoho lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase koupit new kalibr a cpát tam staré ručičky je zhovadilost.

Nemám mravní problém nechat si pro svou potřebu poskládat hodinky podle mého vkusu, pokud je to technicky možné a pokud nic nebrání zp?tnému uvedení hodinek do původního stavu při velkém servisu. Spíš by mi vadilo, že by někdo hned lezl do nových hodinek (kvůli záruce, riziku bordelu a tak). Nicméně kombinace staré ručky, inhouse kalibr a nová keramická luneta mi přijde ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem hoši včera ke svému zděšení zjistil, že teda ručičky mi fakt nevaděj, ale co mě točí do nepříčetna je ta datumovka na pozici 6. Když jsem to viděl v přímém porovnání oproti starším s datumem na 3 tak bych si vzal snad radši ty starší... nějak mě to zarovnání všeho do jedný vertikální roviny vadí u hodinek s malym dialem oproti třeba 46 tam je to zkousnutelný jak mají větší plochu dialu ale u těch 42 mi to rovnání do osy nejde zkousnout...

 

Ale asi je stejně časem pořídim... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luneta fajn, je víc lesklá a výrazná... ale prostě nevim, chce to vidět na živo, fakt u tý 42 mi to přijde všechno hrozně nahňácaný ve vertikální ose... když je máš vedle sebe nové a staré tak to rozložení je hezcí na starčich... uvidíme, třeba mě to přejde... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mel jsem nekolikrat starsi a nedavno jsem byl omrknout ty nove. Mel jsem je na prodejne oboje vedle sebe. Nove jsou o neco vyssi, coz jsem sice cekal, ale radost z toho moc nemam, protoze jsem mel na starych rad to, jak byly relativne nizke, rucky se mi osobne libi vic nove a datumovka na 6 je podle me ok, je to symetrictejsi, jenom mi to pripadalo, jako by omylem vzali datovy venec z jineho modelu, ktery ma vetsi cisla... - zda se mi, ze u starych se cislo do okenka krasne veslo a u novych je to natesno...ale jenom muj dojem :)

 

Nove jsou proporcne trochu jine - sirsi luneta, ktere ustoupila plocha cifru... trochu mi to pripomina rozdil mezi starymi a novymi suby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...