Přejít na obsah

BfB - fake?


Elisabeth

Doporučené příspěvky

Jasně takhle z blízka to poznáš hned, ale na pár metrů třeba v hospodě už by to nemuselo být tak jednoznačené. U předchozích modelů třeba výše uvedené BfB to bylo do očí na metry daleko. To jen tak pro zajímavost. Nemá smyl to dál rozvíjet. Origo je origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, origo je origo. Když mi jede takovej namyšlenej "kolega" v práci prohlásil o mých titanových rc Casio, že by je nedal n ruku ani psovi, myslel jsem si svoje. A o půl roku později za mnou po návratu z dovolený přiletěl, že prej si splnil sen a ukázal mi Navitimery. Dost ve mě hrklo, protože vim, že sice nemá hluboko do kapsy, ale Navitimery... No, a pak jsem si všimnul, že maj místo stopek dny v týdnu atd. No, vylezlo z něj, že ho stály 70 Eček u nějakýho obchodníka v Turecku, kterej měl krámek plnej Rolád, Omeg, Pateků a pod. Ty fíky už nemá (rozpadly se mu), ale za to teď nosí Meoris a myslí si, jakej je king... No, Colty jsem mu ještě neukázal. Bojim se, aby nedostal infarkt... Ona závist je sviňa a to bere víc, než já...

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo, origo je origo. Když mi jede takovej namyšlenej "kolega" v práci prohlásil o mých titanových rc Casio, že by je nedal n ruku ani psovi, myslel jsem si svoje. A o půl roku později za mnou po návratu z dovolený přiletěl, že prej si splnil sen a ukázal mi Navitimery. Dost ve mě hrklo, protože vim, že sice nemá hluboko do kapsy, ale Navitimery... No, a pak jsem si všimnul, že maj místo stopek dny v týdnu atd. No, vylezlo z něj, že ho stály 70 Eček u nějakýho obchodníka v Turecku, kterej měl krámek plnej Rolád, Omeg, Pateků a pod. Ty fíky už nemá (rozpadly se mu), ale za to teď nosí Meoris a myslí si, jakej je king... No, Colty jsem mu ještě neukázal. Bojim se, aby nedostal infarkt... Ona závist je sviňa a to bere víc, než já...

Daj na ruku, nerieš. Netreba mu nič vysvetľovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...