Přejít na obsah

Baselworld 2017 - novinky Sinn


El Nano

Doporučené příspěvky

Vintage chroná sa mi zrovna moc nezahovárajú. Tie "akože staré" farby ma oberajú o duševnú rovnováhu :). To už 240 StGZ je o inom. Prílivová luneta je zaujímavá a aj moja poznámka o plážových povaľačoch bola mienená iba položartom.

Jojo, už jsem si všimnul, že pravov?rní milovníci hodinek neradi vidí "akože staré farby lumi" :) tuším ve vedlejším Omega Basel za to jeden model z.rcal Bandi. Já to mám naopak rád. Nemusím totiž řešit dilema, zda mít lumi zažloutlou (což mám rád), NEBO funkční (což mám taky rád). A pak - beru to tak, že moderní lumi se vyrábí v různých barevných odstínech, návrhář hodinek i kupec si můžou vybírat... jen vintážní odstín to bohužel vždycky slízne. I kdyby to byla esteticky paráda. Přitom u JLC tribute to Deep Sea, JLC Deep Sea Vintage chronograph, Breguet Type XX-XXII a dalších krásných kousků to zas tolik lidí nepobuřuje ;)

 

Chci říct, že chápu odpůrce zažloutlého odstínu u nové lumi, ale sám k nim nepatřím.

 

A k přílivnové lunet? - podle mě je to skvělá fičura pro biology pohybující se v přílivové zóně mangrove, pro hledače mušlí, pro rybáře atd... kdo někdy zdrhal před vysokým přílivem někde v nepřehledné delt? řeky nebo v bažinách, toho tyhle sinny zaujmou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne :). Nie som pravoverný nemilovník farby "akože starej lumi" :D. Je to skôr spôsobené už dlho bežiacou retro-vlnou. Aj mimo hodinkový sektor sa s tým stretávam. Výrobcovia vyrábajú veci v "used looku", skrátka ma to nebaví. Ale svého kupce si jistě najdou :)

 

Čo sa týka využitia prílivovej lunety, veľmi pekný príklad. Viem si predstaviť množstvo rôznych povolaní, kedy sa občanovi toto info zíde. Aj s tým plážovým povaľačom som moc nežartoval, ak je stav pláže závislý od prílivu. Jediná nevýhoda je, že na lunete musíš natočiť posledný stav a ten nemusíš vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 240 vypadají dobře - modrou můžu (funkce by mi sice byla na nic, ale vypadá to profesorsky), pouzdro mi taky na pazouru sedne - s klasickým Sinn tahem vypadají hodně dobře. Díval jsem se na videa těch záchranářských EZM12 a ta vrtule je tedy solidní psycho ! Problém bych měl spíše se systémem výměny pásku - to tedy moc důvěru nebudí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, všiml jsem si ( nebo si toho všímám ). Zapojuješ se drtivou většinou do diskuzí a buď ty hodinky do měsíce/dvou máš, nebo se k nim výhledově chystáš dostat :-)). Tak hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...