Přejít na obsah

Umite nekdo sehnat veterana (automobil)?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak pozadavek na Anglicke cabrio a nabidka US V8 je docela usmevna :)

 

jinak co se tyka Spitfira tak se obavam, ze top stav jak si predstavujes proste neni a kazde auto bude co chvili na nejakou praci

a k tem firmam co zarizuji dovoz veteranu tak co sem videl ceny byvaji obvykle hodne nastrelene  a kdyz byly nejake auta opravdu vymazlene tak to byly typy ktere se pohybuji v radove jinych cenach

 

asi bych zkusil rozsirit pocet adeptu a pak sledovat inzerci a cekat na prilezitost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém, ale horší vstupní parametry na koupi veteráne si nějak nedovedu představit.

Bouzel si na aute nic sam neudelam, nemam na to cas ani kontakty a tak hledam neco v top stavu. 

 tak bych pak potreboval nekoho kdo pozna dobre auto od spatneho, dobry stav a jestli je to dobra cena a dokaze to zaridit. Sam jsem pres tyden tak zaneprazdneny, ze se nedostanu ani na prohlidku a radeji se s nekym domluvim na zarizeni, nez koupit spatne auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja bych to tady uplne nezatracoval. Tohle vlakno muze pomoc s nasmerovanim i jinym.

A co se tyka komentu na socialni site, tak ja mam naopak pocit, ze se sem hodinky docela vraci.

Jen to chce udrzet ve vlaknech tema.

Ja jsem treba vubec neznal "veterany na truc"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za rady. Ano, vim, ze vsechny vstupni parametry hovori proti, ale chci si udelat radost a koupit veterana. To ma byt vikendova zalezitost, na coz se tesim. Ameriky me neurazi, ale to uz bych radeji Corvettu. Ten Mercedes 115 v kabriu je moc hezke auto. Ty novejsi mi pripominaji auta z detstvi, ktere se mi nelibily.

 

Jinak porad verim tomu, ze existuji end-to-end sluzby nebo dobry kontakt a musim rict, ze jsem obdrzel i spoustu dobrych rad, tipu a kontaktu do SZ. Moc diky kluci, takze vlakno plni ucel i kdyz to mozna pres ty desivy americky dodavky nevypada :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc za rady. Ano, vim, ze vsechny vstupni parametry hovori proti, ale chci si udelat radost a koupit veterana. To ma byt vikendova zalezitost, na coz se tesim. Ameriky me neurazi, ale to uz bych radeji Corvettu. Ten Mercedes 115 v kabriu je moc hezke auto. Ty novejsi mi pripominaji auta z detstvi, ktere se mi nelibily.

 

Jinak porad verim tomu, ze existuji end-to-end sluzby nebo dobry kontakt a musim rict, ze jsem obdrzel i spoustu dobrych rad, tipu a kontaktu do SZ. Moc diky kluci, takze vlakno plni ucel i kdyz to mozna pres ty desivy americky dodavky nevypada :-D.

Služby samozřejmě existují, ale je třeba pak zvýšit rozpočet, ti lidé to samozřejmě nedělají zadarmo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak to GMC byl off topic, za to omluva, na druhé straně shánět na hodinkovém foru takto veterána je úsměvnější.

No, ono zalozit na hodinkovem foru mirne hystericke vlakno o autech na alternativni pohon chtelo taky kus chlapske odvahy ..... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono zalozit na hodinkovem foru mirne hystericke vlakno o autech na alternativni pohon chtelo taky kus chlapske odvahy ..... :-)

 

jo a to tu ještě nebyly vložky a nemyslím tím teď vložky do motorů..............jen jsem zvědavej kdo s tím příjde.............. :lol: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a to tu ještě nebyly vložky a nemyslím tím teď vložky do motorů..............jen jsem zvědavej kdo s tím příjde.............. :lol:

Jakože jaké vložky si tam právě strkáte? OMG, to už se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Vam nevim, kde jinde se na veterana zeptat. Spousta lidi tady ma vztah k autum, chlubi se svymi mazlicky, sbira vintage hodinky a veteran neni uplne daleko :-). Vedel jsem, ze nekteri z Vas ho maji, tak jsem se chtel zeptat erudovanych jak na to. To jsem spis zvedavy na ty vlozky :-D... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni pravidelně sledovat inzertní veteránské weby. Trochu si rozšiř portfolio, toho, co bys chtěl koupit, protože na konkrétní model můžeš čekat hodně dlouho. Např. rozsah let výroby, zemi původu, cenu a kabriolet. Během krátkého času budeš mít přehled o cenách a co je vůbec sehnatelné.

Hlavně měj připravené peníze.

A když zajedeš občas na nějaký sraz, tak tam vysleduješ nejčastější závady a opravy.

 

Dřív nebo později na něco kápneš a pak konej. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...