Přejít na obsah

Zpožďování hodinek


ross

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych poradit, v poslední době se mi velmi zpožďují Navitimer World, cca 3 min./den, jsem z Ostravy, byť jsem k firmě Deal v dřívějšku neměl výhrady, raději bych nechal hodinky opravit někde jinde. Díky za info. Ross

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Tě zajímá? Kam s tím máš zajet? A chceš originál servis?

 

Pokud ano, pak doporučuji Dušáka v Praze. Sedni v OVě na vlak, přivez je do Prahy, pošlou je do servisu, počkáš si tři měsíce, ale hodinky se Ti vrátí s dvouletou zárukou po GO a přeleštění. Tam si připrav 18.000,-Kč. Pak je druhá možnost, nechat hodiky opravit u nějakého šikovného hodináře, výhodou Worldů je, že v nich tluče modifikace ETA 77xx, takže by to měl umět opravit/poštelovat, kdejaký slušný hodinář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je úplně zbytečné hodinky kamkoli vozit nebo posílat. Byla by to jen ztráta času a peněz. V ostravském Dealu jsou plně vybaveni a certifikování k servisu hodinek Breitling. Osobně mám s tamním servisem jen nejlepší zkušenosti a to nejen se servisem Breitling, ale taky Omega a jiných.

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ross: Rozdíl je v tom, že za stejné prachy dostaneš v Dealu záruku rok*, jako všude jinde, ale u Dušáka dávájí na provedené opravy - 24m.*, to by mě osobně za poslání stálo, ale záleží na Tobě, mě to může být jedno, ptal ses, kam s tím, že do Dealu nechceš. 

 

*Platí pro generální opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...