Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

Fotku uchycení přidám o něco později, právě když jsem cvakl fotku, tak se vybila baterka ve foťáku...

 

Ale je to opravdu tak, že po sundání náramku zůstanou na hodinkách stěžejky, na které se dá "nacvaknout" origo kaučuk. Přezutí trvá pár sekund. No a ty stěžejky jsou sice o něco tlustší, ale měly by jít vyndat, takže by teoreticky šlo použít jakýkoli standardní řemen/tah/nato atd. Jenom jsem to zatím nezkoušel a asi ani nebudu, protože kombinace tah/kaučuk mi úplně stačí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by ty stěžejky nebyly vyndavací, pak bych moc nechápal změnu toho systému. I když už pouhá možnost dát NATO je super. Měl jsem ten předchozí systém s gumou i tahem a bylo to naprosto super.

 

Začíná se mi tenhle nový model líbit, jsem fanda vnitřních lunet a tohle trumfuje mého aktuálního favorita Pontos S Diver.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndávání stěžejek nemůžu potvrdit ani vyvrátit :-) Nezkoušel jsem to, ale rozhodně se s nimi dá točit, nejsou pevnou součástí těla hodinek. Navíc je na nich na obou koncích takové zúžené místo, za které se zřejmě dá zatlačit (ale ne tak jednoduše jako u klasických stěžejek), takže teoreticky by asi vyndat šly. Jen je k tomu nejspíš potřeba lepší nářadí, než mám doma... Ale jak říkám, neřeším to, kombinace guma/tah mi naprosto stačí.

 

A vnitřní luneta je opravdu parádní. To můžu potvrdit :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou parádní! Obecně všechny IWC Laureus nemají chybu. Něco podobného plánuju, až dorostu do věku pro oblekovky :-)

Diky, no nemusia to byt oblekovky :)

 

Tyhle hodinky jsou vážně ultimátní! Krása! Vevnitř je ETA?

 

No buhuzial ano, ale nejak som sa odosobnil od toho :) myslim, ze az teraz posledne edicie Laureus su s inhouse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, ta korunka je puvodni? Videl jsem je mnohokrat, ale vzdy s "probus scafisia", nikdy s rybickou...

 

No to teda netusim, dal si mi chrobaka do hlavy tak to preverim :) :)

 

to michal: držka dole, moc pěkný :-)

 

 

Diky diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Nevim, do jakýho jinýho vlákna to dát.

 Nikdy jsem tenhle model neměl v ruce, ale ty nožky pouzdra mi přijdou hodně ocucaný - co na to řikáte?

 Jinak jsou za supr cenu, AR by se vyřešil, šrámy by nevadily.. ale ocucání pouzdra by bylo blbý.

 https://www.chronoshop.cz/bazar/iwc-aquatimer-chronograph-komise-420180046

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...