Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak jsem pořídil inspirován tebou přesně to samé. Akorát v balení bylo ještě navíc oranžový nato. Jinak velká spokojenost a takovou čitelnost v horších světelných podmínkách jsem ještě neviděl. Přesnost měřím a jsem nadmíru spokojen. Ten švýcar snad bude fachat dob4e.

 

No panečku!!! Moc gratuluju:-) Od doby, co mi přišly, jsem je snad nesundal z ruky a s tou čitelností musim jen souhlasit. A nakonec jsem rád, že jsi spokojen a nepíšeš, že jsi inspirován mnou koupil pěknou pí...ovinu:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za těch "pár"dnů dělaj dvě sekundy denně do mínusu. Včetně odkládání. A to je hodně slušný. No jsou v záběhu a vše může být ještě časem jinak. Ale v téhle cenové kategorii si myslím super. Hned po prvním dni se mi začala víc líbit ta černá vložka lunety. Pokusim se jí objednat. Zda to půjde-se uvidí. Jinak jsem přezul na orandžádu a v práci sklízím úspěchy. I od kolegů kteří holdují Pamům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý, jak na tom budete s přesností po záběhu pánové. Já byl na začátku kolem +5s, což bylo fajn na miyotu, kterou v nich mám, cca po roce to začalo trošku stoupat a teď jsem po letech, co je mám cca na nějakých +15-20s, což už se mi moc nelíbí. Ovšem zase za tu dobu, co je mám už asi mají právo na to, jít hůř a miyotu mi seřídí prakticky kdekoliv, takže žádný stress.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...