Přejít na obsah

Jak šel čas .....(nejenom) se SEIKO


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Zatím poslední přírůstek do "B" rodiny.

Strojek:  4s27 

Pouzdro: Titan s průhledem na strojek

Ciferník: smalt ("enamel")

Funkce: GMT + nezávisle nastavitelná hodinová ručička, datum, den v týdnu (retrograde)

post-17216-0-90098200-1543239973_thumb.jpg

 

Teď už jenom přesvědčit Matthiase aby pustil SAGL005 a je hotovo (skoro)  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je možný, že moje Dreamwatch jsou Bondovky, touhu se snažím ukojit Wardama, ale přitahuje mě Seiko. To mám našetřit na všechny,abych dosáhl klidu, nebo se vrhnout na Seika přímo? Vyjde to nastejno?

Je potřeba vyzkoušet všechno, aby jsi zjistil, že Seiko je fajn :). Já jsem to bral přes IWC, JLC až sem  :shuriken:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...

Seiko 5719 Monopusher - první chronograf od Seiko z roku 1964, kdy se v Tokiu konaly Olympijské hry. To také symbolizuje olympijská pochodeň na dýnku.

Strojek je na ruční natah.

Jako minutový sčítač slouží otočná plastová luneta. K vidění jsou i pozdější varianty s ocelovou lunetou a černou plechovou (což byly i jako servisní, protože černý plast velmi rád praskal nebo se obrousil). Pozdější varianty už neměly pochodeň na dýnku.

 

Po roce a půl se mi podařilo sehnat i originální bílou krabičku Seiko Moderní Masters of time, ve které se v roce 1964 hodinky prodávaly.

 

post-17216-0-17456800-1586299453_thumb.jpeg

post-17216-0-82527600-1586299486_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...