Přejít na obsah

Aquatimer limitka


IWCmann

Doporučené příspěvky

IWC Forum chystá další limitku, ve zkratce CF4 (v pořadí čtvrtou). Celý název je IWC Aquatimer Automatic Edition "Collectors Forum Watch", ref. IW 3410-01.

Bronzové pouzdro prům. 44mm, nový in-house strojek 82110 s rezervou chodu 60 hodin. Bude vyrobeno pouhých 250 ks.

Myslím, že jsou povedené a nádherné.

Více info na stránkách výrobce, nějak mi nejde vložit odkaz.

post-1842-0-88405400-1497593879_thumb.jpg

post-1842-0-60271100-1497593889_thumb.jpg

post-1842-0-14171800-1497593899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

na tomhle modelu (ve vsech materialech) me prijde uplna stupidita, ze ten levy bazmek je doslova jen a pouze bazmek. nema to naprosto zadnou funkci. skoda, ze se iwc vydalo uz pred lety timhle smerem.. v zasade me oslovuji jen Marky

Toho jsem si ani nevšiml jinak mi přišly pěkné ale todle je píčovina jak fake budíky na Dieselech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten levý "bazmek" u této řady Aquatimer tam není jen tak pro nic za nic. Ukrývá převod otáčení vnitřní/vnější lunety, jinam by se to nevlezlo. Jinou otázkou je, zda je nějaký jasný přínos této koncepce otáčení lunety či je to jen snaha se nějak odlišit. Za mně spíše to druhé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri prohlidce manufaktury IWC jsem se na tohle specificky ptal a bylo mi receno, ze to nema zadnou funkci, plus tam byly i videt ty dily, ktere se tam jen volne prisroubuji na pouzdro, aniz by tam byl videt jakykoliv mechanismus.

 

Mas k tomu nejake fotky toho co popisujes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o design, nové Aquarimery se mi líbí víc než řada 2000 s vnější lunetou i řada s integrovaným náramkem a divnejma nožičkama. Na nových mě zlobí jen výška a u černých dvě barvy lumi. Vintage Aquatimery jsou samozřejmě TOP.

 

Edit - smazal jsem blbost

 

Tmoris: prosímtě, a ten "bazmek" je tedy jen kus designového kovu přišroubovaný z boku na pouzdro, nebo servisní kryt mechanismu převodu, který je ale celý schovaný v hodinkách? Příp. nemůže bazmek zpevňovat proti tlaku partii pouzdra, ktera je díky přítomnosti mechanismu převodu příliš tenká a bez bazmeku by byla zranitelná nebo pod vodou podléhala ve větší hloubce deformaci?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...