Přejít na obsah

Seiko SPB051J1 a SPB053J1


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No já nevím, ale u hodinek v téhle cenové relaci už by takové "drobnosti" měly být v pořádku. To už nejsou hodinky v ceně jednoho dílku tahu Omegy, jak tady kdysi někdo "vtipně" poznamenal, tady už bych za svoje peníze měl snad nárok chtít víc. A nebo se pletu a je to v pořádku?

 

hodinky v cene jedneho dieliku na Panerai, bol som to ja. Jeden dielik do tahu stal 120e (cca pred 7 rokmi), za tu cenu boli SKX z ebay aj s postovnym a pokutou

 

Co jsem kdysi cetl starsi text k mm300, tak tam označili tohle lisovani uz tehdy jako staromódní přístup, ze uz se to takhle nikde nedela.. mne se to libi... :-)

 

je staromodny, ale lacny. buchas to lisom jak bata cvicky. kedze ale dochadza k napinaniu/roztahovaniu materialu, ma to svoje specificke nedostatky

 

Tak minimálně pro někoho dobrá zpráva. Yobokies má pěkný 62mas ručky :)

 

http://www.thedivewatchconnection.com/forum/viewtopic.php?f=70&t=60932&sid=14d146462ca2bdf37222de3c4e00b6c2

 

attachicon.gifI1lbi1H.jpg

 

nie je to zle ale su dost neduzive. Pockajte az daju von nejaku belasu limitku s ruckami z tunakov, ta by mohlo vyzerat "thajsky zaujimavo" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, u mňa prvý pocit, že to nevyzerá zle postupne prešiel do stavu, že to nevyzerá ani dobre a nakoniec som dospel k záveru, že už lepšie na nich vyzerajú origo ručičky so začiernením :)

 

Ak pan McStinger dovoli citovat, tak nejak to posobi aj na mna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. :) Mám z nich stále radost. 

 

Pánové, mimochodem, při zkracování tahu o jeden dílek jsem vysunul osičku (dle směru zvýrazněného na tahu). Ta je bohužel teď po navrácení volná a vyjíždí mi. Mám možnost ji nějak zaaretovat?

 

některé tahy se spojují pomocí "pins and collars" tady k tomu máš článek jak na to

 

pokud jsi opravdu ztratil ten váleček "collar" tak jeden mám, je mi k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...