Přejít na obsah

Seiko SPB051J1 a SPB053J1


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Boha jeho, chlapi. Poslední dny sedím za počítačem a čumím na tyhle hodinky... Rozmluvte mi to. Je tam taky rozhozený armovák a indexy, žejo? Dokoupit tah k modrým je drahá záležitost a nejde to, žejo? Jsou velké pro necelých 17 cm zápěstí, žejo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha jeho, chlapi. Poslední dny sedím za počítačem a čumím na tyhle hodinky... Rozmluvte mi to. Je tam taky rozhozený armovák a indexy, žejo? Dokoupit tah k modrým je drahá záležitost a nejde to, žejo? Jsou velké pro necelých 17 cm zápěstí, žejo?

 

ANO - já jsem si toho bohužel při nákupu nevšiml, ale kašlu na to

NE - origo tah na ebay - 2500 kč za 14 dní byl doma z Hong Kongu

NE - mají jen něco málo přes 42mm, luneta je trošku opticky rozšiřuje, ale nepůsobí velkým dojmem.

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha jeho, chlapi. Poslední dny sedím za počítačem a čumím na tyhle hodinky... Rozmluvte mi to. Je tam taky rozhozený armovák a indexy, žejo? Dokoupit tah k modrým je drahá záležitost a nejde to, žejo? Jsou velké pro necelých 17 cm zápěstí, žejo?

3x NE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je to fakt degrade nebo jen hra světla?

 

Na SKX mam armovák tiptop, co tady blbnou?

 

Myslím, že už sme si na šlendriánsku prácu Seika mohli zvyknúť :). Je to smutné, čo predvádzajú. Aj s tou lumi. Tak dvojfarebnú urobia v pohode tak, že skoro pri bežnom osvetlení nevidieť rozdiel, ale na čiernu sériu spokojne drbnú tri odtiene.

 

post-957-0-97570100-1517913627_thumb.jpg post-957-0-85555200-1517913633_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...