Přejít na obsah

Longines Avigation BigEye


Kid_A

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak na tyhle krásný tlustoprdky aby už šil člověk košile u krejčího. Úplně ho slyším... na které straně ty Lonžíny ponášíte? :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska pekna recenze na hodinkee. Prijde mi skoda, ze strojek s column wheelem schovali za plny dynko...

 

https://www.hodinkee.com/articles/longines-avigation-bigeye-value-proposition-hands-on

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že na hodinkee neměli koule vyfotit wristshot hezky z boku... jediná fotka hodinek, kde jsou zabraný trochu ze strany, je z lehkýho nadhledu a ještě dýnko tone ve stínu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně, jsou i mnohem vyšší hodinky - já narážím spíš na to, jak brutálně a surově vypadá levý bok těchhle jinak povedených hodinek. Žádné optické odlehčení, žádné vybrání, radius, rozdílnej finiš... prostě kulatina s brusem, ze který nepříliš elegantně trčí užší nožičky. Předpokládám (a doufám), že je to daň za inspiraci historickým modelem, ale hezké to podle mne není. A přitom levý bok hodinek má člověk v létě před očima furt.

 

Edit: jinak super fotka - díky. Tyhle real srovnávačky člověku řeknou víc než deset produktovejch fotek

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně, jsou i mnohem vyšší hodinky - já narážím spíš na to, jak brutálně a surově vypadá levý bok těchhle jinak povedených hodinek. Žádné optické odlehčení, žádné vybrání, radius, rozdílnej finiš... prostě kulatina s brusem, ze který nepříliš elegantně trčí užší nožičky. Předpokládám (a doufám), že je to daň za inspiraci historickým modelem, ale hezké to podle mne není. A přitom levý bok hodinek má člověk v létě před očima furt.

 

Edit: jinak super fotka - díky. Tyhle real srovnávačky člověku řeknou víc než deset produktovejch fotek

pekne popsano. A souhlas - tahle surovost velkych ploch je pro longines typicka. Matne vzpominam, ze hydroconquesty mely ten bok taky takovej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po letech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...