Přejít na obsah

Steinhart Ocean One 39


Fade

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 437
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale jsi lhář ;) i když v tomto případě to ničemu nevadí :lol2:  a ten kyklop je pro mě akorát - ani málo ani moc, jako např. tedy u rolád ( když to někteří pořád nadhazují ) tam ten kyklop vypadá, jako by jim lezlo očíčko z důlku, prostě kdo potřebuje na datu takový dno od sodovky? Já ne a doufám že ještě spoustu let potřebovat nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Povidláčku - nafotil jsem to na blbém světle svým starým levným telefonem, ale pro hrubou představu o velikosti by to mělo stačit..

 

Díky moc! Pro představu to stačí. Člověk by řekl, že ten rozdíl 3 mm bude markantnější.. vypadají parádně a mega nositelně. Ty zelený se mi fakt líbí. Asi je časem zkusím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne nie žiadne ďalšie fotky!!! Už aj tak ma svrbia prsty na vytvorenie objednávky.  :wallbash:

 

Chlapi majte troška súcit, nechcem zvyšovať čísla rozvodovosti. Tento mesiac som si objednal tri remienky, takže nové OO39 si obhájim jedine s kolkom pre právnika.  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc! Pro představu to stačí. Člověk by řekl, že ten rozdíl 3 mm bude markantnější.. vypadají parádně a mega nositelně. Ty zelený se mi fakt líbí. Asi je časem zkusím :)

 

Ono to z těch fotek člověku tak nepřijde, ale na ruce působí menší než SKX, ale to je nejspíš z velké části tou lunetou (SKX je hrnec :-)). Ale délku lug to lug mají skoro stejnou.

Kdybys je chtěl vidět/zkusit naživo a pokud bys jel ve všední den kolem Pavláku, tak není problém. Jsem hned u výlezu z metra.

 

Jenkiz: Zítra bych se měl dostat domů nějak v normální hodinu, tak to případně zkusím - pokud si vzpomenu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne nie žiadne ďalšie fotky!!! Už aj tak ma svrbia prsty na vytvorenie objednávky.  :wallbash:

 

Chlapi majte troška súcit, nechcem zvyšovať čísla rozvodovosti. Tento mesiac som si objednal tri remienky, takže nové OO39 si obhájim jedine s kolkom pre právnika.  :lol:

Teď koukám, že je v Chronoshopu zase doskladnili. Je to špatný, je to špatný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem si pořídila tuhle velikost a musím říct, že jsem velmi spokojená. Za tu cenu nádherné zpracování. Luneta jde otáčet ztuha, ve vodě jsem je ještě neměla.

 

Kupovala jsem je na chronoshopu, sice mi pán ukazoval i bílé, ale nemám ráda perleťové ciferníky, tak černá byla jasnou volbou.

 

I na ženu myslím dobře vypadají. Akorát oproti Certinam DS Podium a pilotkám od Seika, je tohle docela slušná váha.89baf895a9b0f6b871ac4669b411ed97.jpg29c3d817dbb9d4994c998a2d0883ccae.jpg

 

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pekne hodinky, vyborne nositelne, pomer cena vykon - bez konkurencie. Zaobleny bezel, sklicko = velmi lahko vklznu pod rukav. Hodinky nekricia dp sveta tu som, ale posobia solidne a spravne.

 

Myslim, ze v Steinhart produktovy manazer pre tuto radu bude mat veeelmi pekne Vianoce... a mozno aj dalsie.

 

Moja jedina vytka - bezel sa dost leskne, aj pri malom svetle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pekne hodinky, vyborne nositelne, pomer cena vykon - bez konkurencie. Zaobleny bezel, sklicko = velmi lahko vklznu pod rukav. Hodinky nekricia dp sveta tu som, ale posobia solidne a spravne.

 

Myslim, ze v Steinhart produktovy manazer pre tuto radu bude mat veeelmi pekne Vianoce... a mozno aj dalsie.

 

Moja jedina vytka - bezel sa dost leskne, aj pri malom svetle. 

 

Proto se mi obecně nelíbí keramické lunety a sáhnul jsem po té zelené hliníkové. Což ale byla tak jako tak moje vysněná :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že Steinhart jako kopírovač designově top povedených hodinek (RLX SUB) konečně pochopil, že není v jeho silách tento design nějak "vylepšit", např. tím, že je zvětší. To je jak vymýšlet znova kolo a lépe... což mo nejde. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...