Přejít na obsah

mlzeni sklicka Traser P 5900 Type 3


Walt

Doporučené příspěvky

Bohuzel, nejsou to Obcani..teda Citizeny.. To je samozrejme nedostizna kvalita za super peniz.. Presnost atomovych hodin, uzasny, napadity, originalni design, vecny pohon, baterie.. Jen hlupak by koupil neco jineho!  Ozvlast pak "svycarskej" shit, ha ha! Jedine cinan.. teda Japonec.. samo sebou :) Navic se prodavaji na kazde pouti, neni problem vyzkouset.. Ja osobne bych volil pouze a jedine Obcana a to pro jakoukoliv prilezitost /sestup na dno Marianskeho prikopu, let na Mars, seskok ze stratosfery atd./Pro milovnika samopalu a jinych strikacek pak jedine mechaniku, bo ty otresy v tehle cenove urcite nevadi.. To vydrzi vsecko, jasna vec! 

A vubec, nevim, proc tady na foru je tolik sekci.. Zrusil bych to vsechno a nechal jen Citizen digosky, solary a mechaniky.. A tady Jenda by to mohl moderovat.. Dobrou noc :baby:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Vietnamci, hádejte proč problém ve kterém se tu pitváte nemá řešení?

  1. Waltovi vadí že za hodinky dal dle svého názoru "nemálo peněz" - a i když se k nim choval jako dobytek (na což má plné právo), stihly chcípnout v záruce.  
  2. Helveti i Kubson ho s tím vrakem (na rozdíl od low-end asiatů a jejich servisů) kupodivu neposlali tam kam slunce nesvítí - nicméně standardními postupy se problémy způsobené bodem (1) vyřešit nepodařilo. Na populární kratochvíle typu "sauna/sníh" a "šetření baterky vytahováním korunky" se ptát nebudu.
  3. Pokud majitel reklamoval zastavování, nejspíš to poslední po čem by toužil jsou mechaniky, které by se mu i v prvotřídním stavu zastavily už po dni a noci od odložení.
  4. Chce Tritium, protože po dni stráveném pod mundůrem na střelnici by z nenasvícených rafik "s luminiscencí co vydrží celou noc" večer neodečetl ani prd, ani kdyby šlo o Lüm-Tec.
  5. Quartz strojky od Citizenu jsou určitě lepší než rozviklaná základní Ronda - ale obávám se že ani Jan Novák nezná kombinaci Levné-Odolné-Decentní-Čitelné-Solární-GTLS (což vylučuje "čínské prádelny" z Aliexpresu, švýcarské plasťáky za desítku i radiace-bojné Japonce bez trvalého podsvícení). Pokud ano, sem s ní...

PS: Nejsem Walt - a pokud bych měl jednoho ošklivého dne zpeněžit všechny své "hodnotné" mechanické hodinky, vzhledem k mizivé ceně bych si jako památku na období chronobundusu ponechal staré Traser Classic Automatic Pro s poctivou 2824, které IMHO ve spoustě ohledů strčí do kapsy i mnohé Rolexky. O to víc zamrzí pohled do současné "oversized" nabídky Traser/Luminox, kde už nic podobného nefiguruje...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek 124

- hodinky nechciply v zaruce, to byly vzdy v pohode, ale az po ni

- zadna sauna/snih a ani koupani nebylo, co je "setreni baterky vytahovanim korunky" netusim

- reklamoval jsem zastavovani u quartz hodinek, mechanicke, ac tomu asi neveris, natahnout umim

- tritiove kapsle mam na  hledi a musce na pistolich, jsem spokojeny, proto je chci i na hodinkach

- nosil jsem obycejne primky, pilotske primky, nejake sovetske a vzdy v pohode

 

abych ukoncil debatu, kubson mi nabidnul hodinky v akci a jeste pridal slevu za coz mu dekuji

uz je mam doma, libi se mi

 

 

https://www.chronoshop.cz/vyprodej-traser/traser-p-6506-commander-force

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel, nejsou to Obcani..teda Citizeny.. To je samozrejme nedostizna kvalita za super peniz.. Presnost atomovych hodin, uzasny, napadity, originalni design, vecny pohon, baterie.. Jen hlupak by koupil neco jineho! Ozvlast pak "svycarskej" shit, ha ha! Jedine cinan.. teda Japonec.. samo sebou :) Navic se prodavaji na kazde pouti, neni problem vyzkouset.. Ja osobne bych volil pouze a jedine Obcana a to pro jakoukoliv prilezitost /sestup na dno Marianskeho prikopu, let na Mars, seskok ze stratosfery atd./Pro milovnika samopalu a jinych strikacek pak jedine mechaniku, bo ty otresy v tehle cenove urcite nevadi.. To vydrzi vsecko, jasna vec!

A vubec, nevim, proc tady na foru je tolik sekci.. Zrusil bych to vsechno a nechal jen Citizen digosky, solary a mechaniky.. A tady Jenda by to mohl moderovat.. Dobrou noc :baby:

Solární quartz a slušná lumi je i u Seika, což možná zjistíš časem, až se budeš víc zajímat o hodinky, než o moje příspěvky :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

obávám se že ani Jan Novák nezná kombinaci Levné-Odolné-Decentní-Čitelné-Solární-GTLS

Nezná, bohužel. A důvodem je nejspíš to, že japonec má k radioaktivitě nějaký vrozený odpor (byť elektrárny nevadí), takže hodinky s tritiem nenabízí (jinak bych je dávno měl i já sám :) ). Pak je už jenom dilema, jestli jít do tritia za každou cenu, i s rizikem mizerné Rondy nebo dražšího automatu, anebo poslat tritium k šípku a podsvícení řešit jinak (lumi, Timex-Indiglo/Casio-Illuminator).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naštěstí to do dopadlo ke spokojenosti zákazníka. Přístup prodejce a servisu po záruce všechna čest. Jen mě zarazil zdejší názor "zacházel s hodinkami jako dobytek". S hodinkama se ani nekoupal nebo nesprchoval, takže předpokládám, že neprováděl hloubkové potápění, a hodinky jsou furt zapařené, a blbnoucí půl roku od koupě. Na hodinkách je vidět akorát ošisovaná luneta, a ano, střílel s nimi. Proto si koupil lehké hodinky quartz z kompozitu a s vojenskou specifikací. Nevím co jiného by měl volit. Je zarážející, že prvoplánově vojenské hodinky by měly podle zdejších názorů vydržet méně, než nějaká srágora k obleku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...