Přejít na obsah

Royal Oak frosted gold 41mm


Patek Krejčík

Doporučené příspěvky

oteruvzdornost u zlata? hooodne vysoka :D

V minulém Forbesu byl rozhovor s šéfem LVMH- tedy jejich hodinkové sekce Jean-Claude Biver a ten tvrdil, že Hublot má vyvinuté zlato, které nejde poškrábat...

více info tady: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2076620/Swiss-watch-maker-unveils-indestructible-18-carat-gold-bulletproof-ceramic.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem těch fotek už po vícero a tahle úprava se mi líbí celkem dost. Je to invence a zároveň to, dle mého, není kýč. Výrazné, ale pořád vkusné. Takové modely jsou potřeba.

 

Narozdíl od hodinek s diamantovým pavé bych si to dovedl představit mit na ruce a nebýt za blázna.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LVMH se daří v poslední době překvapovat ve všech třech hodinkovejch patrech... taky se mi to líbí. Zajímalo by mě, zda ten materiál pouzdra z mixu zlata, hliníku a "boron karbidu" bude držet cenu i čistě materiálem jako jiné zlaté hodinky, tj. zda bude případně zlato zlatnicky znovu použitelné. Longu, longu, kde jsi??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, AP není LVMH! LVMH je TH, Hublot, Zenith a pak ty hodinky od módních domů.

 

Dodal bych - zaplať pánbůh. Hublot je tragédie déle a nové Zenithy jakožto voňavější klony Carrera Heuer 01 jsou taky hodně na pováženou.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, já vím, reagoval jsem na Vojtův post o nepoškrabatelným hubloťáckým zlatu a nedošlo mi, že jsme v AP vlákně - mea maxima culpa :)

 

(A těmi překvápky LVMH jsem měl na mysli technický vychytávky jako superrychlý chrona od TH a revoluční oscilátor od Zenithu). Ohledně designu souhlasím.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LVMH se daří v poslední době překvapovat ve všech třech hodinkovejch patrech... taky se mi to líbí. Zajímalo by mě, zda ten materiál pouzdra z mixu zlata, hliníku a "boron karbidu" bude držet cenu i čistě materiálem jako jiné zlaté hodinky, tj. zda bude případně zlato zlatnicky znovu použitelné. Longu, longu, kde jsi??

Zlato se z toho kompozitu bude dat zpet vytavit, ale je ho tam malo, mene nez 1/3 z celeho objemu a proces nebude uplne jednoduchy. Nejspis bude potreba kombinace mleti a taveni, ale da se to.

 

 

K tematu Frosted gold:

Hodinky budou k dostani pouze pres butiky AP a za me ani ta 41mm verze neni panska. Jsou hodne blink blink.

Poskrabani bych se tolik nebal. Skrabance budou mene viditelne nez u brouseneho povrchu a nebude problem je znovu ?pretepat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Měl jsem v ruce všechny varianty a určitě to není pro každého, ale pokud nejste vyloženě na světle, tak z menší vzdálenosti ta úprava není až tolik křiklavá. V temnu hodinky vypadají spíše matně, na světle pak maj v jednom místě odrazu skoro diamantový odlesk, ale zbytek opět nekřičí. Je to hezký, nám se to všem líbí. Co se týká výdrže do budoucna, to je otázka, kterou ani mi nedokážeme zatím zodpovědět, nicméně jedná se speciálním diamantovým nástrojem ručně vyťukaný mikrovzor a jak bylo řečeno výše, teoreticky by to mělo jít překovat, uvidíme za pár let jak se k tomu bude stavět AP a zejména zákazníci. :)

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...