Přejít na obsah

The NOMOS Glashütte At Work Collection


Ondrej71

Doporučené příspěvky

Nádhera! Hlavne tie silvercuty Orion a Tangente. Tá červená sekundovka je božská. Jediná vec, ktorá mi moc nevyhovuje je šírka remienka 19mm. Majú ju všetky modely okrem Tetry, pokiaľ sa nemýlim, tá ma 20mm. Veľkosť púzdra 38,5mm je tak na hrane u mňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je velká paráda! Za mne hlavně ty silvercut Tangente! Škoda, že je nedělají v menším pouzdru a možná i výběr modelu s datumem by mi udělal radost. Každopádně velice zajímavě ozvláštnili jednotlivé produktové řady (čemuž odpovídá i cena nových modelů, ale to snad nikdo jinak nečekal :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to pekny, ne ze ne, ale prijde mi, ze posledni dobou nejak preslapuji na miste. Technicky pecka, nove strojky, swing atd. Ale chybi mi jejich nekdejsi jistota v kramflecich, jasne definovane modelove rady a designy. Mam pocit, ze se hodne rozmachli a ztratili tim pudu pod nohama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazne podarene kusky a mal by som problem vybrat si. Dlhodobo je moj favorit Orion a tento novy so silvercut dialom je pecka. Ale neviem, ako je to s velkostou u tychto noviniek. 39 mm by este asi uslo, len specialne Orion ma velmi dlhe nozicky, chcel by som vidiet foto na ruke 17,5-18 cm

 

Odoslané z SM-A320FL pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou to pekny, ne ze ne, ale prijde mi, ze posledni dobou nejak preslapuji na miste. Technicky pecka, nove strojky, swing atd. Ale chybi mi jejich nekdejsi jistota v kramflecich, jasne definovane modelove rady a designy. Mam pocit, ze se hodne rozmachli a ztratili tim pudu pod nohama...

 

Já to cejtim úplně stejně. Maj těch barev, variant a velikostí najednou tolik, že se v tom vůbec neorientuju. A vlastně mě nejvíc baví ty starý klasický modely. I když jestli oni to náhodou nechtěj táhnout směrem třeba Datejustů. Taky triliarda barevnejch verzí, ale klasici si stejně koupí klasiku. Nebo nevim. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dnes jsem byl v Nomosu na návštěvě a vřele doporučuju. Malá skupina, bylo nás pouze 8 a k tomu 2 průvodkyně. Na začátku nás nechali osahat, očuchoat, omuchlat atd.. vlastně všechny modelové řady včetně těchto nových. Jsou krásný, osobně ale zůstávám u Tangomatu, ty asi nic ani překonat nemůže. Následovala návštěva přímo v provozu, byl jsem poprvé, takže mám oči navrch hlavy ještě teď. Historii Glashutte jsem moc neznal, takže jsem si rozšířil obzory i z pohledu téhle mimořádné vesnice. Jednoduše řečeno mám novou oblíbenou značku :) Ná závěr jsme dostali všichni plnou kabelu prospektů, takže se můžu kochat i doma  a vrcholem je dort v prášku s šablonou na vytvoření ciferníku Tangente :))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...