Přejít na obsah

Parnis Planet Ocean


Doporučené příspěvky

.... no myslim si, že 100% podobnost neni záměrně, stejně jako u např.Steinhart, každý kdo zná, rozdíly najde a taky ví, že mnohem urputněji kopírují často mnohem dražší značky, ale těm je z nějakého nepochopitelného důvodu odpouštěno.....

 

Myslím že podobnost je 100% záměrná. Jen mě trošku vadí hanit tu Parnis jen protože kopíruje, když to dnes děla skoro každý. Tím něříkam že je to OK, ale není to fake, je to kopírka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli to neni o tom zaklinanem a mnoha myty opredenem pomeru vykon/cena.Hazet klacky pod nohy hodinkove radosti je imho blbost.

 

edit:vlastne tu vychovu chapu,ale je to zbytecne,protoze indukovana zarputilost a fakt,ze zkusenosti jsou nepronositelne,jsou alfa i omega ;)

Upraveno uživatelem mikymik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám to sem co nejrychleji, naposledy přispívám do sekce čínské hodinky, snad kromě SG, každý ať nákup "značek" za pár babek zváží sám i když zpracování vypadá opravdu pěkně :eek:

ŽÁDNÁ VĚTŠÍ SÍLA PŘI MANIPULACI, VŠE ŠLO LEHCE AŽ DO KONCE, SKORO 7 TÝDNŮ :lol2:

Posměváčkům dávám za pravdu, ať už do této sekce nemusím ;)  každý si na to musí přijít sám, tak že za mně teď taky ˇParnis a pod. :thumbsdown_anim: :notworthy:

post-47688-0-02511400-1513537457_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Panchart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nez je vyhodis do popelnice... klidne je vezmu na studijni ucely za cokosku ci litr lepsiho krabicaku ;-)

 

Dávám to sem co nejrychleji, naposledy přispívám do sekce čínské hodinky, snad kromě SG, každý ať nákup "značek" za pár babek zváží sám i když zpracování vypadá opravdu pěkně :eek:

ŽÁDNÁ VĚTŠÍ SÍLA PŘI MANIPULACI, VŠE ŠLO LEHCE AŽ DO KONCE, SKORO 7 TÝDNŮ :lol2:

Posměváčkům dávám za pravdu, ať už do této sekce nemusím ;)  každý si na to musí přijít sám, tak že za mně teď taky ˇParnis a pod. :thumbsdown_anim: :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nez je vyhodis do popelnice... klidne je vezmu na studijni ucely za cokosku ci litr lepsiho krabicaku ;-)

:) Děkuji za slušnou nabídku, ale strojek je zatim v pohodě, někam ho šoupnu, možná se mi někde bude válet i korunka, mám v krabici nějaký starší kusy s Miyotou, tak až bude čas, kouknu se a kdybych chytil absťák, ozvu se jestli nabídka stále platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny, diky, klidne mi staci i jenom pouzdro, jsem zvedavej na to provedeni a jinak se k nim nedostanu ;-)

 

:) Děkuji za slušnou nabídku, ale strojek je zatim v pohodě, někam ho šoupnu, možná se mi někde bude válet i korunka, mám v krabici nějaký starší kusy s Miyotou, tak až bude čas, kouknu se a kdybych chytil absťák, ozvu se jestli nabídka stále platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...