Přejít na obsah

Rolex Daytona Ceramic 116500LN


tedwine

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tzn. priplatiť u AD, alebo priplatiť na šedom trhu? Tam čo som pozeral tak najnižšie okolo 17.500?, čomu by som sa chcel najradšej vyhnúť. Nie ani tak pre tie peniaze, ale pre ten pocit odkráčať s nimi z predajne, a na kartičke máš svoje meno. Ja viem ,sentimenty. Za tie peniaze čo chodia mimo AD je už skoro White Gold - Blue dial verzia.

Když by ses byl schopen zamilovat do Rolesoru (ocel/zlato), mohlo by se ti to splnit, ty se skladem u AD najít dají a taky je to nádhera, cenový rozdíl je to v takovém případě do mínusu (ne katalog).

Jinak ty české waitlisty jsou jedny z nejkratsich v Evropě a i tak je to špatný. 2 roky bych považoval za nejoptimističtější hranici. Nedávno jsem byl svědkem, jak odmítali 2 náhodné lidi v rámci 1 hodiny s naprosto totožným dotazem a prý je to tak furt.

 

To Santorini zní celkem jako fakt deal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa presne týmto spôsobom dostala k TT, alebo ak chcete, tak k Rolesor-u... :-) Pôvodný model 116520 prestali vyrábať a na nový model boli a aj sú neskutočne dlhé čakacie doby, predávajú sa za "mrzký peníz" a s keramickou lunetou sa v mojich očiach posunuli viac k pánskym hodinkám, takže z mojej strany bola voľba jasná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S myšlenkou bicolorů bojuju taky, ale pak jsou tu ještě celoocelový a už mi to přerůstá přes kedlubnu :)

 

Podľa môjho subjektívneho názoru, sú jednoznačne nádherné...  :wub:  No na druhej strane sa nemôžem zbaviť pocitu, že v tomto prevedení sú to viac "dámske" hodinky a na pánske zápästie mi viac sedí oceľový model...  ;)

post-26728-0-46923300-1529566506_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je ovšem nádherná fotka. Hra světla se zlatem na bílým podkladu je něco tak krásnýho...

Já mám zlato rád, ale musim souhlasit, že je to hodně jemný kus, a na málokterý gentleman to zvládne :)

 

V porovnaní napr. s modelom Submariner sú jednoznačne subtílnejšie, čo je dané tvarom ich púzdra, napriek tomu, že sú to tiež 40ky. No na druhej strane ten TT je tak výrazný, že si ho človek jednoducho nemôže nevšimnúť :), čo je niekedy na škodu...

 

Krasne Daytony ale moj nazor je tiez taky, ze pre pana skor ciste ocelovy model a stym mam problem...ta cakacka

 

Presne tak :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jsou naprosto uzasny. Mel sem velky cukani. Ale 3/4 mega za jedny hodiny se mi davat nechce, takze sem se udrzel.

Zelena je s cervenejma akcentama a zlutym telem naprosto magicka. Skoro nikdo to nema a jsou hezci nez keramiky. Jednou si je koupim, to vim jiste. :)

Kurna mal si ich zobrat ved su nenormalne, nac si tam potom siel ked si nechcel utracat?? :D skusal si aj everose gold?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...