Přejít na obsah

Khaki Field Mechanical Nodate


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

Tady MWC popisuje svůj "příběh": https://mwcwatches.com/pages/about-us

 

Zjednodušeně řečeno, našli si užitečného osla, který se alespoň krátkou část svého života nějak věnoval hodinkám, a na něj naroubovali svou představu o historickém původu (tak, jako to udělalo i pár renomovanějších značek). Už první věta působí značně nedůvěryhodně: "MWC was founded in 1974 by Wolfgang Obrigheimer - although he manufactured a limited number of watches in the mid 1960's. Wolfgang continues to be involved with the company and stlll assists with some design concepts and although he is now in his 80s and enjoying his partial retirement his interest in watches remains undiminished". No a teď se snaží podojit vlnu nostalgie a zájmu o military hodinky (tak, jako to udělalo i pár renomovanějších značek, Hamilton nevyjímaje).

 

MWC je prostě takovej Steinhart.

 

Jestli je to Čína nebo ne, se dá těžko posoudit, snaží se podobné asociace na jejich webu co nejvíce potlačit (z toho textu ta účelovost prostě čpí na hony...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes referenční číslo se dá doklikat na japonský obrázky nebo i jedno video:

 

Btw kde jste objednávali a na kolik to vyšlo? Kdyby vás to nebavilo' tak já bych je vzal. :)

 

Edit: jo, jsem blboun. Nepodíval jsem se na předchozí stránku. Tak sorry. :)

Upraveno uživatelem emef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mně se teda líbí... skoro přemýšlím, že bych je vyměnil za ty svoje... absenci data beru jako pozitivum. Myslel jsem, že jsou na fóru dvoje (sashator a emef) ale chápu to mezi řádky správně tak, že emef je má od sashatora? :) jinak se zeptám na lumi... je ta "vintage" lumi na tomto modelu taky tak špatná jako na tom standardním?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...