Přejít na obsah

World of Speedmaster Moonwatch


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Drzim palce, nech to rychlo ubehne. Moony stoja za to. :)

 

Odoslané z SM-A320FL pomocou Tapatalku

Jo, pokoušel jsem se někde sehnat číslo tam "nahoru  :angel: " aby trochu popohnali čas, ale i na 1188, kde prý vědí všechno, začali po mém dotazu krafat něco o farářích  :pope:  nebo Chocholouškovi  :blink:. Tak Vám nevím  :lol2:

Někdo taky radil, abych to zkusil tam "dole :devil: ", ale nechce se mi. Ty tři šestky bych sice na telefonu vytočil, ale dost lidí tvrdí, že tam mají horší platební podmínky, než naše banky  :thumbsdown_anim:    No, a teď babo raď... :frusty:

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak pár fotek s mojí jedinou dekorací, která s tématem souvisí. A sice Saturn 5 od LEGO. Je to sice hračka, ale měří 101 cm a vypadá fakt dobře a k Moonům se to, řekl bych, celkem hodí...

post-39962-0-67319700-1528363665_thumb.jpg

post-39962-0-27277000-1528363719_thumb.jpg

post-39962-0-60386700-1528363730_thumb.jpg

post-39962-0-43169500-1528363742_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci toho že sháním vintage Speedy jsem našel jedny které jsem potencionálně chtěl dražit ale bál jsem se jestli nejsou skládané, prodejce tam měl S/N takže jelikož jsem v minulosti objednával extrakt a řešil něco s archivama Omegy napsal jsem přímo mail do archivů jestli sedí S/N k referenci. Do 30min odpověď že sedí a ať pošlu fotky hodinek, poslal jsem fotky hodinek ještě s nějakým dotazem. 

 

Za 3min mi zvoní telefon s číslem ze švýcarska, tak ho zvedám a hned se mi představuje borec se kterým jsem si psal a úsměvem a moc přijemný vysvětluje všechny odpovědi na otázky co jsem měl, když už ho mám na drátě tak se s ním bavím i o mých 2998kách, o tom co Omega dělá při servisu vintage a jiných věcí. Borec hrozně ochotný a moc příjemný všechno zodpoví a že když budu s něčím potřebovat pomoc tak ať napíšu že podle vytížení hned odpoví. 10 minutový rozhovor který mi fakt projasnil den.

 

Taková blbost ale za mě Omega za tenhle přístup neskutečně stoupla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

S tim pandim dialem bych bral, ta posledni 35th anniversary z minulosti se ted prodava za 300 litru https://www.chrono24.cz/omega/speedmaster-moonwatch-35th-anniversary-panda-dial--id7971558.htm

To tu vůbec nedávej, toto. Ty mě budí ze snu už nějakou dobu... Pandy mají něco do sebe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...