Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

boban, ja jsem spokojenej. Na asfaltu pohoda, v terenu dobry, pokud je sucho. Na cestovani idealni kompromis a libej se me. Na prekonovany masine co kupujes moc dlouho nevydrezej :), tak az je ojedes bych dal neco silnicniho, pro Tvoje potreby jezdeni.

Diky chlape

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jízd veřejnosti na Mas.okruhu se lze zúčastnit na běžném motocyklu s přidělenou poznávací značkou.

 

Nějak tomu nerozumín... a závodní moto bez spz mají jezdit kde? Paní ředitelka tomu dává na prde! :frusty:

https://www.automotodrombrno.cz/moto-jizdy-verejnosti-2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jízd veřejnosti na Mas.okruhu se lze zúčastnit na běžném motocyklu s přidělenou poznávací značkou.

 

Nějak tomu nerozumín... a závodní moto bez spz mají jezdit kde? Paní ředitelka tomu dává na prde! :frusty:

https://www.automotodrombrno.cz/moto-jizdy-verejnosti-2/

A jsi si jistý, že to znamená, z že se jich lze zúčastnit JEN na moto s RZ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho zavodnich motocyklu (nebo automobilu) ma registracni znacku (zavodni - zelena na bilem podkladu s "R"). ;-).

Zde je to ale asi opravdu mysleno tak, ze jizdy pouze pro vozidla odpovidajici stavu platne legislative o provozu na pozemnich komunikacich.  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega z práce měl objednáno, zaplaceno a teď v týdnu mu vraceli peníze protože má závodní gsxr bez tp. Na seriové moto si na okruhu nezajezdíš a na závodní na okruh nemužeš :sad01_anim:. Přitom stačilo volné jízdy rozdělit podle časů nebo na 2 skupiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já to docela i chápu a extra problém v tom nevidím. Prostě "volný" budou jen pro asfaltomrdaly. A střelci s okruhovkama budou jezdit s agenturama rozdělený do skupin. Jsou jich mraky, tak žádnou hysterii. Jezdíval jsem oboje a volný bez dělení skupin byly vždycky víc o hubu. Agentury nejsou o moc dražší, navíc nabízej vyšší servis. Počítám, že kluk co si ladí okruhovku, ví co dělá.

post-17198-0-70663600-1555237637_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já to docela i chápu a extra problém v tom nevidím. Prostě "volný" budou jen pro asfaltomrdaly. A střelci s okruhovkama budou jezdit s agenturama rozdělený do skupin. Jsou jich mraky, tak žádnou hysterii. Jezdíval jsem oboje a volný bez dělení skupin byly vždycky víc o hubu. Agentury nejsou o moc dražší, navíc nabízej vyšší servis. Počítám, že kluk co si ladí okruhovku, ví co dělá.

Volný jizdy na začátku sezóny se využívaly k rozježdění po zimě a doladění moto. Nyní o tuto možnost přišli.

Volný byly o hubu, naposledy jsem tam viděl chlapíka na GSu jak se na cílovce kochá okolím :eek: . Nevím mě by asi nenapadlo s takovou motorkou vyrazit na okruh. Když se pak potkají takto rozdílní jezdci je problém. Na jednu stranu to chápu ale myslím si že to šlo vyřešit lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám kluka na GS, kterej spráší dost okruhářú. A na špalkách, fakt strašnej vocas. Problém nebejvá v rozdílnejch jezdcích, ale v přemotivovanejch pitomcích. Lepší pilot si mě dá venkem, ani o něm nevím. Píčus se narve vnitřkem, pak se nevejde a stojí nás to oba bajk. A to držím zásadu jedný stopy navíc, v apexu i na výjezdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M3maniac, prase uzasny. Kdyz jsem jako malej kluk jezdil k babicce na vesnici, mel to listonos a protoze nase chalupa byla jedna z prvnich, tak ho u nas parkoval. Vzdycky jsem mu po tom lezli :) Akorat ty barvy mel uplne vyblity. Ty mas krasny.

Jochne, jj, chci je dolitat uplne, v cervnu jedu na delsi dobu, tak to prezuju. A zase na TKC, vozil jsem je i na stare kachne a na scrambleru a vyhovuje. Silnicim se snazim co to jde vyhejbat, nebo volim ty nejvic rozbite, ale bez nich to bohuzel nejde :). Ta guma super drzi, v terenu je hodne slusna, kdyz neni mokro. Na triplovi me pneu vydrzela jeste min, takze jsem vlastne spokojenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...