Přejít na obsah

Breitling - original nebo fake


Michael04

Doporučené příspěvky

Ahoj. Mám v rukou dvoje hodinek. Breitling a Rolex. Chci se vás tady na fóru zeptat, zda mi pomůžete nějak rozeznat zda tyto Bretlingy jsou originál a nebo jen fake. Zatím se ohlížím po znalci nebo obchodě, kde by mi ověřili pravost. Hodinky jsem kdysi před časem dostal jako dar a až nyní by mě zajímalo na čem jsem. Díky předem.

post-62316-0-04684600-1514930601_thumb.jpg

post-62316-0-74649700-1514930616_thumb.jpg

post-62316-0-38890300-1514930635_thumb.jpg

post-62316-0-40398500-1514930647_thumb.jpg

post-62316-0-31382900-1514930662_thumb.jpg

post-62316-0-07154500-1514930675_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooooo. 24 daytona. Moje oblíbený. Vždycky mě fascinovaly puncy a nápisy 18k na ocelový sponě.

2Michael - fakt si myslíš že takhle vypadají hodinky v hodnotě kilo, dvě a víc? A ten kdo tě obdaroval, jaká je šance že by si mohl dovolit někomu jen tak darovat originály?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Je to neoriginál..

 

z týchto dôvodov:

1.)  Limitovaná edícia 1/500 - to proste nezoženieš (plus keď vyhľadáš cez images.google Breitling Aopa Limited Edition, spodné veko je okopírované hneď z prvého produktového obrázku)

2.)  Na spodnom dekli nie je sériové číslo, len modelové

3.)  Breitling Navitimer Aopa nemá klasické okrídlené logo Breitling, a to ktoré sa tam povaluje na ciferníku je žiaľ klasické

4.)  Breitling zafírové sklíčka majú obojstrannú antireflexnú vrstvu, ktorá odlesky farbí do modra. Toto sklo vyzerá byť síce dosť zamastené a ťažko sa to určuje, ale celkový dojem z neho je skôr negatívny.

5.)  Vychýlený hodinový ščítač chronografu a zaseknutý dátum (to môže byť samozrejme aj dôvod spomínaného pádu)

6.)  Aopa má 4/6 ručičiek červené a nápis Limited Edition nad spodným sčítačom.

7.)  Aopa má rozmer kožených remienkov 22/20, tzn. 22mm medzi nožičkami (a 20 na zapínaní), na fotke ale vidím rozmer 24/20, ktorý tam jednoducho nemôže pasovať.

...

Ono to celé vyzerá ako kombinácia klasického Navitimera so spodným vekom z Aopa - no proste celé blbosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to neoriginál..

 

z týchto dôvodov:

1.)  Limitovaná edícia 1/500 - to proste nezoženieš (plus keď vyhľadáš cez images.google Breitling Aopa Limited Edition, spodné veko je okopírované hneď z prvého produktového obrázku)

2.)  Na spodnom dekli nie je sériové číslo, len modelové

3.)  Breitling Navitimer Aopa nemá klasické okrídlené logo Breitling, a to ktoré sa tam povaluje na ciferníku je žiaľ klasické

4.)  Breitling zafírové sklíčka majú obojstrannú antireflexnú vrstvu, ktorá odlesky farbí do modra. Toto sklo vyzerá byť síce dosť zamastené a ťažko sa to určuje, ale celkový dojem z neho je skôr negatívny.

5.)  Vychýlený hodinový ščítač chronografu a zaseknutý dátum (to môže byť samozrejme aj dôvod spomínaného pádu)

6.)  Aopa má 4/6 ručičiek červené a nápis Limited Edition nad spodným sčítačom.

7.)  Aopa má rozmer kožených remienkov 22/20, tzn. 22mm medzi nožičkami (a 20 na zapínaní), na fotke ale vidím rozmer 24/20, ktorý tam jednoducho nemôže pasovať.

...

Ono to celé vyzerá ako kombinácia klasického Navitimera so spodným vekom z Aopa - no proste celé blbosť.

 

a zabudol si na jednu celkom podstatnú záležitosť... že pozrieš a vidíš :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...